Yapma ne olursun, yanarız :/.. Dün Twitch'te yayın açtım 45 fps oynuyordum League of Legends'ta.. Düzelmezse kafayı yerim. Sorun şurada 2 saat oldu yayında arkada steam vs her şey açık. Laptop buz gibi bir gr. kendini zorlamıyor.. Soğutmayı yanlış anladı Asus sanırım
2. RAM'i ne zaman takacaksın sabırsızlıkla bekliyorum sonucu.

O kişi benim galiba ben çözümümü iade'den yana kullandım çünkü tam bir bilgisayar almak istiyorum. Olay RAM'lerle alakalı benim kanımca yabancı arkadaşlarla öyle çıkarım yaptık.
@Rossweisse konunun senin olduğunu şu anda fark ettim :D.
Yok hocam o kişi siz değilsiniz 😅. Konunun linkini buraya bırakıyorum. Sonuna kadar konuyu okuyun. Konunun ortasında Nvidia Optimus özelliğinden konuşuluyor. Konunun sonun da ben sordum çözüldü mü diye. O da cevap verdi. Bakabilirsiniz. Tekrar söylüyorum tüm mesajları okuyun sonuna kadar atlamayın.

Link : Sahte HDMI ya da monitör mümkün mü?

Merakla bekliyoruz 2×16 ile fps testlerini bir öncekine göre.

Biz inanıyoruz 2x16yla çözüceksin sen bu işi hocam. :) Bu arada csgo oynuyosanız ultra ayarlarda ortalama kaç fps alıyosunuz
Pek CS:GO Oynayan biri değilim aynı zamanda Ultra ayar yok sanırım yüksek var. Az önce baktığıma göre ortalam 140-180 arası değişen FPS aldım. LoL gibi bu da sorunlu sanırım.
2. RAM'i ne zaman takacaksın sabırsızlıkla bekliyorum sonucu.
Ya bu ay en geç Ocak ayında maddi olarak toplanabildiğim zamanda alacağım. Malum ücreti az değil :/

Pek CS:GO Oynayan biri değilim aynı zamanda Ultra ayar yok sanırım yüksek var. Az önce baktığıma göre ortalam 140-180 arası değişen FPS aldım. LoL gibi bu da sorunlu sanırım.

Ya bu ay en geç Ocak ayında maddi olarak toplanabildiğim zamanda alacağım. Malum ücreti az değil :/
Hocam dediğim konuya baktınız mı? Son mesajımda eklemiştim. Okumanızı tavsiye ediyorum başlık farklı ama hedef aynı. Şiddetle bakmanızı öneririm ve sonuna kadar okumanızı.

Hocam dediğim konuya baktınız mı? Son mesajımda eklemiştim. Okumanızı tavsiye ediyorum başlık farklı ama hedef aynı. Şiddetle bakmanızı öneririm ve sonuna kadar okumanızı.
Evet okudum hepsini, kesinlikle aynı sorun bendeki de. CS:GO Fps değerlerimiz bile benzer :p. Çift kanala geçince düzeleceğine dair umutlarım arttı.

Dosya Ekleri

• Screen02.png
    Screen02.png
    400,1 KB · Görüntüleme: 104
  • streamss.png
    streamss.png
    876,7 KB · Görüntüleme: 102

Geri
Yukarı