Sahte HDMI ya da monitör mümkün mü?

Hocam RAM aldınız mı bu sorun çözüldü mü ? Merak ettim de.
Evet aldım. Çözüldü. Hem testlerdeki değerleri alıyorum hem de minumum FPS arttı, stabil FPS de alıyorum aynı zamanda.

Evet aldım. Çözüldü. Hem testlerdeki değerleri alıyorum hem de minumum FPS arttı, stabil FPS de alıyorum aynı zamanda.
Önceden tek slot 16 GB RAM ile harici ekrana bağlanıp alınan performansı artık HDMI gerek duymadan tamamıyla aynı şekilde mi alabiliyor musunuz? Yoksa ufak kayıp var mı?

Önceden tek slot 16 GB RAM ile harici ekrana bağlanıp alınan performansı artık HDMI gerek duymadan tamamıyla aynı şekilde mi alabiliyor musunuz? Yoksa ufak kayıp var mı?
Birebir test etmedim. Olmaması için bir sebep yok. Şu an laptop ekranı ile testlerdeki değerleri alıyorum.

Kayıp olmak zorunda. RAM sorunun %100'ünü çözmez. Çünkü halan daha görüntüyü nVdia karttan değil de hem Intel hem nVdia'dan veriyor. Böylelikle GPU'yu yine tam kullanamıyor. Ama daha iyi sonuç verdiği kesin.

hocam 10750h 1660ti acer laptop um var ve aynı sorunları yaşıyoruz galiba ram gerçekten kesin çözüm mü hangi oyunları oynuyorsunuz ?
Evet. CS GO, LOL, Valorant için %100 etkili değil ama tek kanal RAM'e göre neredeyse 2 kat fark oluşuyor.

Merhaba, bende ASUS FX506LU-HN003 model laptop aldım şubat ayında. Bu laptoptan önce i5 9400F-1650S-16 GB masaüstü sistemim mevcuttu ve CS:GO'da Full ayarlarda 270-300FPS alıyordum. Fakat bu laptop 1660 Ti olmasına rağmen Full ayarlarda 70-130 FPS aralarında geziyor ve bunu çift kanal RAM mevcutken yapıyor. Ne yaptıysam düzeltemedim. Amacım V-Sync açık sabit 144Hz'de oynamak.

Merhaba, bende ASUS FX506LU-HN003 model laptop aldım şubat ayında. Bu laptoptan önce i5 9400F-1650S-16 GB masaüstü sistemim mevcuttu ve CS:GO'da Full ayarlarda 270-300FPS alıyordum. Fakat bu laptop 1660 Ti olmasına rağmen Full ayarlarda 70-130 FPS aralarında geziyor ve bunu çift kanal RAM mevcutken yapıyor. Ne yaptıysam düzeltemedim. Amacım V-Sync açık sabit 144Hz'de oynamak.
Normaldir Mux olmadığı için bu değerleri alıyorsun, cihazını harici monitöre bağlarsan dediğin değerleri alırsın.

Geri
Yukarı