ASUS ROG STRIX G15 alınır mı?

Şahsen bir tane G15'e sahibim. Aydınlatması ve soğutması beklentilerimi fazlasıyla karşıladı ve kesinlikle tavsiye ederim. Monster ve Casper gibi kalitesiz ürünlerdense üstüne biraz daha ekleyip kendini ispatlamış markaları tercih edin, bocalamışları değil.

Monster Tongfang kasada sağlam ayrıca 3060 yerine 3050 Ti almak gibi devasa bir hata yapmış olacak.

Tamamdır hocam bakıyorum şimdi olmazsa attığınız modele bakacağım.
3060 modellere bakmanız en iyisi olur. Atılan Monster'e bakılabilir. Buna da bakabilirsiniz tek fark bu 15.6 inç, diğeri 17.3 inç. Büyük ekran istiyorsanız 17.3 bakın.

3060 modellere bakmanız en iyisi olur. Atılan Monster'e bakılabilir. Buna da bakabilirsiniz tek fark bu 15.6 inç, diğeri 17.3 inç. Büyük ekran istiyorsanız 17.3 bakın.

Hocam Monster Tulpar T7 yi alacağım gibi duruyor 17.3 ekran benim için daha iyi olur .

Mağdur pek çok kişiye tanık oldum. Monster alıp da kendi paranızla rezil olmayın. Ucuz etin yahnisini 2 sene 3 sene yersiniz sonra bir bakmışsınız ucuza kaptım dediğiniz alet sefil olmuş. Bu tarz ürünleri bilgisayar diye pazarlıyorlar işin aslı ucuz plastikten başka bir şey değiller. Dostlarım bu tuzağa düştü siz düşmeyin.

Mağdur pek çok kişiye tanık oldum. Monster alıp da kendi paranızla rezil olmayın. Ucuz etin yahnisini 2 sene 3 sene yersiniz sonra bir bakmışsınız ucuza kaptım dediğiniz alet sefil olmuş. Bu tarz ürünleri bilgisayar diye pazarlıyorlar işin aslı ucuz plastikten başka bir şey değiller. Dostlarım bu tuzağa düştü siz düşmeyin.

Clevo modeller için doğru ama atılan Tongfang kasa.

Clevo modeller için doğru ama atılan Tongfang kasa.
Fark etmiyor. Anakart, USB sürücü, Wi-Fi ve ekran gibi bir çok önemli bileşen çinden gelen ne olduğu belirsiz veya çok dandik malzemeler. Tanıdıklarımdan adaptörle, ışık süzmesiyle ve ölü piksellerle uğraşmayan kalmadı. Almayın aldırmayın şu ucuz plastiği.

Fark etmiyor. Anakart, USB sürücü, Wi-Fi ve ekran gibi birçok önemli bileşen Çin'den gelen ne olduğu belirsiz veya çok dandik malzemeler. Tanıdıklarımdan adaptörle, ışık süzmesiyle ve ölü piksellerle uğraşmayan kalmadı. Almayın aldırmayın şu ucuz plastiği.

Yanlış çünkü aynı marka üretmiyor isterseniz araştırın Tongfang çoğu kalteli markaya da üretim yapıyor. Plastik diyorsunuz arılan model magnezyum alaşım.

Yanlış çünkü aynı marka üretmiyor isterseniz araştırın Tongfang çoğu kalteli markaya da üretim yapıyor. Plastik diyorsunuz arılan model magnezyum alaşım.
Kasaya kafayı takmışsınız. Çin ziyaretimde pek çok teknolojik bileşen satan yer gördüm. Buradaki rastgele ürünlerden bilgisayar üretsem kalitesi Monster ve Casper'la aynı olur. Mantık aynı değişen kasaysa GTX 1050'ye de RGB'li 360mm sıvı soğutma bağlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı