ASUS ROG STRIX G15 alınır mı?

Bütçe
27000

ZrAli

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam ben bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum bütçem zorla 27k yapabildim üstüne çıkmam çok zor üniversite için ve oyun oynamak için bir şey almayı planlıyorum baktığım bir model var Asus ROG Strix G15 G513RC-HN043 AMD Ryzen 7 6800HS 15.6 bunda RTX 3050 var ve 4 GB ekran kartı hafızası var bu bana ilerleyen zamanlarda sorun oluşturabilir mi? Başka bir bilgisayar mı bakmalıyım?

Bu bütçeye başka cihaz bakmalısın, 500 daha koyabilirsin değil mi?

Bu bilgisayarın ram i 1x16 GB mi?

Arkadaşlar selam ben bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum bütçem zorla 27k yapabildim üstüne çıkmam çok zor üniversite için ve oyun oynamak için bir şey almayı planlıyorum baktığım bir model var Asus ROG Strix G15 G513RC-HN043 AMD Ryzen 7 6800HS 15.6 bunda RTX 3050 var ve 4 GB ekran kartı hafızası var bu bana ilerleyen zamanlarda sorun oluşturabilir mi? Başka bir bilgisayar mı bakmalıyım?

İşlemci iyi ama ekran kartı düşük kalmış. 4 GB ileride yetmeyebilir diye düşünüyorum. Bunu alabilirsiniz.

İşlemci iyi ama ekran kartı düşük kalmış. 4 GB ileride yetmeyebilir diye düşünüyorum. Bunu alabilirsiniz.

İncelemesine bakıyorum şuan

Rog Strix ile Victus'u mu kıyaslıyorsunuz?! Victus'u boşver Rog Strix iyidir. Ben bunu da tavsiye edeyim

Ama Rog Strix gibi üst seviye bilgisaray düşünüyorsan

Biraz daha bütçen varsa:

Rog Strix ile Victus'u mu kıyaslıyorsunuz?! Victus'u boşver Rog Strix iyidir. Ben bunu da tavsiye edeyim

Ama Rog Strix gibi üst seviye bilgisaray düşünüyorsan

Biraz daha bütçen varsa:
O ikisine bütçem yetmiyor ideapad de 3050ti onunda ekran kartı hafızası 4 gb değil mi?

Bunu inceledim de bataryası üniversite döneminde bana yeterli olur mu acaba? Bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum yani sürekli bilgisayarla haşır neşir olmam gerekiyor galiba.

Son düzenleme:
O ikisine bütçem yetmiyor ideapad de 3050ti onunda ekran kartı hafızası 4 gb değil mi?

Bunu inceledim de bataryası üniversite döneminde bana yeterli olur mu acaba? Bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum yani sürekli bilgisayarla haşır neşir olmam gerekiyor galiba.
İdare edecektir, fena olmayan bir bataryası var.

Hocam ROG ve Legion ile Victus kıyaslanamaz eğer ki çok oyun oynayan biri değilseniz ve sizin için kalite daha önemliyse ROG veya Legion alın hem metal kasa hem güzel panel hem iyi müşteri hizmeti ama F/P olsun oyunda en iyi performansı versin diyorsan Victus al ama şunu bilki ben Legion'dan arkadaşımın Victus'unu deneme fırsatım oldu gerçekten kasa çöp plastik, panel kapkaranlık ve ghosting vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı