ASUS ROG STRIX G15 laptop alınır mı?

Etoprak1921

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm. Umarım doğru konu oluşturdum. Asus ROG Strix G15 (2022) G513RM-HF266 Notebook bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. 300 Hz dikkatimi çekiyor Valorant oynadığım için ama genel olarak oyun performansı sizce nasıl olacaktır? RTX 4060 i7 12. nesil bir Casper laptop vardı ama stokları bittiği için bu bilgisayara gözüm takıldı. Malum RTX 4060 ekran kartına sahip bilgisayarların fiyatları uçtu gidiyor. Sizce bu ilandaki bilgisayar da bir sorun yaşar mıyım? Ve oyun için kullanacağım, iş ile ilgili değil. 1 adet daha 16 GB RAM ekleyebilirim toplam 32 olacaktır.

Katılıyorum.

Çok yakın zamanda 27-29k arasındaydı, şimdi yine stok sorunları başladı ve en ucuza 32k ile gnpteknoloji satıyor. Attığınız laptopa göre bütçenize yetiyor;

Tabi panel 144hz yenileme hızına sahip. Hertz için 3060 asla alınmaz bu fiyata.

Ya da bütçe biraz daha artarsa 3070-3070ti nitrolar var.

Katılıyorum.

Çok yakın zamanda 27-29k arasındaydı, şimdi yine stok sorunları başladı ve en ucuza 32K ile gnpteknoloji satıyor. Attığınız laptopa göre bütçenize yetiyor;

Tabii panel 144Hz yenileme hızına sahip. Hertz için 3060 asla alınmaz bu fiyata.

Ya da bütçe biraz daha artarsa 3070-3070 Ti Nitro'lar var.

Hocam peki benim pek bilgisayar konusunda bilgim yok sadece oyun oynuyorum diyebilirim şu an 1650 Ti kullanıyorum ama artık maalesef çoğu oyunu en yüksek grafikte oynayamıyorum. Isınma sorunu ya da oyun performansı sizce iyi midir ve arkadaşın attığı PC ise 3070 i7. ben AMD ve Intel farkından anlamıyorum doğrusu. Ama uzun süreli bir performans istiyorum.

Hocam peki benim pek bilgisayar konusunda bilgim yok sadece oyun oynuyorum diyebilirim şu an 1650 Ti kullanıyorum ama artık maalesef çoğu oyunu en yüksek grafikte oynayamıyorum. Isınma sorunu ya da oyun performansı sizce iyi midir ve arkadaşın attığı PC ise 3070 i7. ben AMD ve Intel farkından anlamıyorum doğrusu. Ama uzun süreli bir performans istiyorum.
Ege hocamın attığı cihaz bütçene en uygun cihaz.

Ettirmez sanırım, aralarında ki farkı bilmiyorum.

Çok teşekkür ederim ikinize de.😌

Yeni konular

Geri
Yukarı