ASUS ROG STRIX G15 Ryzen 9 5900HX, RTX3060 alınır mı?

Hocam bir de ROG'da tek 16 GB RAM var ve ekran da %62.5 sRGB diye okudum forumda. Hocam ASUS'un sitesinde neden bulamıyorum bu modeli?

Asus ROG Strix G513QM-HN347 modeli bu. Zaten ilanda da yazıyormuş. Bende bu laptop var sormak istediklerini sorabilirsin.
Modelin kodunu biliyorum nette aratınca bu satılan cihazı asusun sitesinde bulamadım. 3070li bir model çıkıyor. Ben ekranın srgb değerlerine falan erişmek istiyorum ondan soruyorum. Forumda birisi %62.5 srgb yazmış birisi %100 srgb yazmış. Kafam karıştı. Bildiğiniz sağlam bir site varsa atarsanız ordan da bakabilirim.

Bu modelin işlemcisi RDR 2'de 96 dereceyi görüyor haberiniz olsun da....
Modelin kodunu biliyorum nette aratınca bu satılan cihazı asusun sitesinde bulamadım. 3070li bir model çıkıyor. Ben ekranın srgb değerlerine falan erişmek istiyorum ondan soruyorum. Forumda birisi %62.5 srgb yazmış birisi %100 srgb yazmış. Kafam karıştı. Bildiğiniz sağlam bir site varsa atarsanız ordan da bakabilirim.
144 Hz ise büyük ihtimalle %62.5 sRGB'dir. 165 Hz'ler sanırım %100 sRGB oluyordu ROG'da.

Son düzenleme:
Birisi yorumlarda Cyberpunk oynarken işlemcinin 96 ekran kartının ise 80 dereceye çıktığını yazmış bu laptop için, söyleyeyim dedim.

Bu modelin işlemcisi RDR 2'de 96 dereceyi görüyor haberiniz olsun da....

144 Hz ise büyük ihtimalle %62.5 sRGB'dir. 165 Hz'ler sanırım %100 sRGB oluyordu ROG'de.
Birisi yorumlarda Cyberpunk oynarken işlemcinin 96 ekran kartının ise 80 dereceye çıktığını yazmış bu laptop için, söyleyeyim dedim.
Tam onu okuyordum. E ben ne yapacağım şimdi bundan da soğudum 😭😭.
T7 v25.1 modelini çok beğeniyorum da stok yok ya. Çıkmaza girdim yine. Önerinize açığım.

@Ray Kurzweil Tam olarak doğru bir tanım değil; ben 2020 model ROG STRİX G15 kullanıyorum ve RTX 2060, 144 HZ ekrana sahip olan cihazım aynı zamanda %72 NTSC ve %99 sRGB'ye sahip.

Hocam çok bayık duruyor laptop, bir de Lenovo'ya tövbeliyim ben.
Bu model nasıl? Bahsettiğim Tayvan indirimi ile 15730TL oluyor. PC hocası YouTube kanalı test etmiş sıcaklıklar normal geldi bana.

Hocam bu GameGaraj laptopları arasında fiyatına değecek bir tane var mı sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı