ASUS ROG STRIX G15 vs ASUS ROG STRIX Scar 15

Bütçe
30k-40k
Anladım hocam sağ olun. Bir faktör de ailemin internetten alışveriş yapmak istememesi. O yüzden asus bakıyorum. Mağazadan alacağım için. Lenevo mediamarkta gördüm ama fiyat konusunda emin değilim.

Özür dilerim hocam sanırım yanlış bilgi. Zaten çok da emin değildim.

Eğer panel ömründen kastın ise dediğim gibi fakat 2K zamanla 3070i zor sokar mı acaba diyorsa ileriki zamanlarda çözünürlük düşürmen gerekebilir ever. Yüksek inç ekranlarda piksel görebilirsin ama bu ekranda 1080p kullanmanda çok sorun olmaz ve şu an 2K da 3070 DLSS ile sorun çıkarmıyor fakat zamanla performans konusunda gerileyebilir evet.

Anladım hocam. Çok teşekkür ederim. Çünkü bu konuda pek bilgim yoktu. Bilgilendirdiğiniz için sağolun.

O zaman aceleniz yoksa biraz bekleyin vatan bilgisayara vesaire gelir bence bi kac gune
Hocam bu sistemde render vs yapılır tamam ama oyunperformansı nasıl? Evet 4050 var ama emin olmak istedim.

Hocam bu sistemde render vs yapılır tamam ama oyunperformansı nasıl? Evet 4050 var ama emin olmak istedim.
Donanim arşivi video cekti msi marka laptopla onda da 4050 ekran karti vardi izleyip fikir edinebilirsin. Ama 3060dan her türlü iyi bence

Donanim arşivi video cekti msi marka laptopla onda da 4050 ekran karti vardi izleyip fikir edinebilirsin. Ama 3060dan her türlü iyi bence
4000 serisi zaten iyi hocam. Fakat rog daha cezbedici duruyor niye bilmiyorum. Dediğiniz videoya bakıyorum şimdi. Teşekkür ederim.

4000 serisi zaten iyi hocam. Fakat rog daha cezbedici duruyor niye bilmiyorum. Dediğiniz videoya bakıyorum şimdi. Teşekkür ederim.
Rica ederim. Hocam benim onerdigimde rog modeli sizinki rog strix bu rog zephyrus ama dediğim gibi aceleniz yoksa 4050 rog strix modeli çıkar diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…