ASUS ROG STRIX G15 vs ASUS ROG STRIX Scar 15

Bütçe
30k-40k
Panel ömründen değil de 2K zamanla yetersiz geleceğinden bahsetmiş muhtemelen. Oyunlarda çözünürlük düşürebilirsin, native görüntü bozulacağı için normal 1080P'ye göre daha kötü bir görüntü sunar ama oyunlarda pek rahatsız etmez. Masaüstünde rahatsiz eder.
Anladım hocam sağ olun. Bir faktör de ailemin internetten alışveriş yapmak istememesi. O yüzden asus bakıyorum. Mağazadan alacağım için. Lenevo mediamarkta gördüm ama fiyat konusunda emin değilim.

Özür dilerim hocam sanırım yanlış bilgi. Zaten çok da emin değildim.

Eğer panel ömründen kastın ise dediğim gibi fakat 2K zamanla 3070i zor sokar mı acaba diyorsa ileriki zamanlarda çözünürlük düşürmen gerekebilir ever. Yüksek inç ekranlarda piksel görebilirsin ama bu ekranda 1080p kullanmanda çok sorun olmaz ve şu an 2K da 3070 DLSS ile sorun çıkarmıyor fakat zamanla performans konusunda gerileyebilir evet.

Eğer panel ömründen kastın ise dediğim gibi fakat 2K zamanla 3070i zor sokar mı acaba diyorsa ileriki zamanlarda çözünürlük düşürmen gerekebilir ever. Yüksek inç ekranlarda piksel görebilirsin ama bu ekranda 1080p kullanmanda çok sorun olmaz ve şu an 2K da 3070 DLSS ile sorun çıkarmıyor fakat zamanla performans konusunda gerileyebilir evet.
Anladım hocam. Çok teşekkür ederim. Çünkü bu konuda pek bilgim yoktu. Bilgilendirdiğiniz için sağolun.

Geri
Yukarı