ASUS ROG STRIX G15'te 60 derece iyi mi?

529116

Centipat
Daha önce masaüstü kullanıyordum geçenlerde yeni bir laptop aldım ama bir türlü alışamadım.
Prizde kullanırken arkada oyun iniyor ve yalnızca Web'de takılıyorum bu sıcaklık değerleri normal midir?

Laptop modeli: ASUS ROG STRIX G15 - G513IC-HN037W

Adsız.png
Adsız2.png

Daha önce masaüstü kullanıyordum geçenlerde yeni bir laptop aldım ama bir türlü alışamadım.
Prizde kullanırken arkada oyun iniyor ve yalnızca Web'de takılıyorum bu sıcaklık değerleri normal midir?

Laptop modeli: ASUS ROG STRIX G15 - G513IC-HN037W

Eki Görüntüle 1326002Eki Görüntüle 1326004

Hocam ben de bu bilgisayar almayı düşünüyorum bu modeli önerir misiniz? Oyunlardaki performansı, ısınması ve fan sesi nasıldır acaba?

TUF Serisi kullanıyorum. Max 85 görüyordum ama son zamanlarda 95'e kadar çıkıyor. İntel i7 işlemci, 3050Tİ ekran kartı var.
Intel AMD aynı değil.
Gülen arkadaşlara elimden en üst tier 4 tane AMD laptop geçtiğini ve dediğimden emin olduğunu kesin şekilde söyleyebilirim. Sahip olmadığınız şeylerle varsayımsal konuşarak insanları yanlış yönlendirmeniz asıl komik olan şey bence :)

Intel AMD aynı değil.
Gülen arkadaşlara elimden en üst tier 4 tane AMD laptop geçtiğini ve dediğimden emin olduğunu kesin şekilde söyleyebilirim. Sahip olmadığınız şeylerle varsayımsal konuşarak insanları yanlış yönlendirmeniz asıl komik olan şey bence :)

Dostum arkadaşlarıma 5800H ROG 4800H ROG 11800h ROG ve 5800H Omen aldırdım. 11800h ın 80 olduğu yerlerde 5800H 85-87 derece. Ayrıca 14nm 2200G kullanıyorum. Ne kadar kasada olsa bu işlemci içinde ısınan diyen tayfaya selam olsun şu an bemang Drive da 52 derece.

Intel AMD aynı değil.

Bu cevabı ben üstüme alınmamalıyım sanırım? Zira ben İntel işlemcide yaşadığım sorunu dile getirmiştim.

Geri
Yukarı