ASUS ROG STRIX G15'te 60 derece iyi mi?

TimeSpy testi var arkadaşın. Ekran kartı +210/500 overclocklu.

Dosya Ekleri

• 889ac093-6b1d-46a5-bff4-81144fec0efc.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
Hocam ben de bu bilgisayar almayı düşünüyorum bu modeli önerir misiniz? Oyunlardaki performansı, ısınması ve fan sesi nasıldır acaba?
Laptop kullanmaya pek alışık değilim ne desem doğru olur bilemedim. Oyunlarda şu ana kadar sıkıntım olmadı çoğunlukla Rust , Gta 5 oynuyorum ısı 80,83'leri gördüm en fazla. Fan sesi oyun oynarken artıyor biraz ama kulaklık taktığımda beni rahatsız etmiyor onun haricinde yok denecek kadar az. Materyal olarak kaliteli görünüm ve hissi var benim görüşüme göre güzel laptop oyun performansı falan gayet iyi ama oyun için laptop pek tercihim değil artık masaüstü daha rahatmış onu anladım 1 hafta geçti daha ilana koydum laptopu
50-80 oyun sıcaklığı görürsen öp başına koy. AMD bu 95’e kadar yolu var.
Prizde sadece Web'de gezindiğim sıralarda 59,60 derecelerde, pilde kullanırken 45 55 derecelerde kısacası bu normal midir ?

Son düzenleme:

Hocam MSI çöp termal macun kulllanıyor dediğiniz için sorma gereği duydum termal macun değişimi yapsam etkisi olur mu? Videolara bakarak 10 derece fark var gibi gözüküyor.

Hocam MSI çöp termal macun kulllanıyor dediğiniz için sorma gereği duydum termal macun değişimi yapsam etkisi olur mu? Videolara bakarak 10 derece fark var gibi gözüküyor.
Tabii ki olacaktır.
AMD için normal.

2 senedir kullanıyorum şu an 60-65 arası webte gezerken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…