ASUS ROG STRIX G16 laptoptaki IPS panelde IPS glow normal mi?

Ferhinator

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ince çerçeveli, IPS-level panel bir laptop için bu oranda IPS glow normal sayılabilir mi?
En kısa sürede tamamen karanlık bir ortamda da test edeceğim.
Laptop modeli: ASUS ROG STRIX G16.

2E6B0839-81F5-425F-8AD2-4EB129EC000C.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet beni de rahatsız etti hocam.
Ürün daha yeni olduğu için anormal derecedeyse iade talebi oluşturacaktım.

Eki Görüntüle 1718146
IPS Panellerin kaçınılmaz problemi bu, kronik gibi bir şey. Her panelde az ya da çok bir şekilde oluyor. Sizinki de çok kötü denemez kabul edilebilir sınırlar içerisinde bence.

O zaman iade ile uğraşmaya değmez diyorum hocam.
Cihaza acil ihtiyacın yoksa ve vaktin varsa uğraşılabilir ama gelen cihazın bundan daha farklı olacağını sanmıyorum. Daha fazla veya aynı seviyede IPS glowa sahip olabilir. Daha kötüsü ölü piksel falan da çıkabilir. Sağlam cihazı gönderirsin, yeni gelen cihaz daha farklı sorunlara sahip olabilir. Seçim sana kalmış.

Cihaza acil ihtiyacın yoksa ve vaktin varsa uğraşılabilir ama gelen cihazın bundan daha farklı olacağını sanmıyorum. Daha fazla veya aynı seviyede IPS glowa sahip olabilir. Daha kötüsü ölü piksel falan da çıkabilir. Sağlam cihazı gönderirsin, yeni gelen cihaz daha farklı sorunlara sahip olabilir. Seçim sana kalmış.
Vakit biraz kısıtlı.Malum üniversite sınavları online mı yüz yüze mi olacak henüz belli olmasa da ortada kalmak istemem

En azından ölü piksel vs yok başka bir problem çıkmadığı sürece bunu kafaya takacağımı sanmıyorum.

Geri
Yukarı