ASUS ROG STRIX G16 vs Lenovo Legion 5 Pro vs Dell G15 5530

Bütçe
53000

galaktikanafor

Zeptopat
Daha fazla  
ASUS ROG STRIX G16 https://www.hepsiburada.com/asus-ro...wuxga-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003X9IPH

Lenovo Legion 5 Pro.

Dell G15 5530.

MSI sizin önereceğiniz bir model :)
Arkadaşlar öncelikle yazılım mühendisliği okuyorum. İleriki dönemlerde oyun projesine de başlayacağız onu da göz önünde bulunduraraktan projelerim ve çalışmalarım sırasında kısıtlanmadan rahatça hareket edebileceğim bir laptop önerisinde bulunursanız çok sevinirim. Yukarıda yazmış olduğum modellerin dışında farklı modeller de önerebilirsiniz. Intel işlemcili en az 16 GB RAM, en az 512 GB SSD (1TB olsa daha iyi olur) bulundurmalı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
53.000 liraya RTX3060 ve RTX4050 mi? Yapmayın hocam. Bu bütçeye doğru düzgün bir gaming alırsanız hiç bir şekilde zorlanmazsınız oyun geliştirme tarafında.

En fazla 55 bine çıkabiliyorum
Bundan 1 ay öncesine kadar Asus ROG Strix G16 yı çok daha ucuza alırdınız (4060'lı modeli). Şimdi ise bütçenize uygun satan bir yer bulamadım. 4050 li modelini önermiyorum. Bu bütçeye RTX4060'ın altına inilmemeli bence. Attığınız modellere baktığımda Acer ve HP gibi markaları göremediğim için onlardan da bir öneri yapmayayım. DELL G16'nın 4060'lı modeli var ama 40.000tl ye düştü, bütçenizin epey altında.

Bundan 1 ay öncesine kadar Asus ROG Strix G16 yı çok daha ucuza alırdınız (4060'lı modeli). Şimdi ise bütçenize uygun satan bir yer bulamadım. 4050 li modelini önermiyorum. Bu bütçeye RTX4060'ın altına inilmemeli bence. Attığınız modellere baktığımda Acer ve HP gibi markaları göremediğim için onlardan da bir öneri yapmayayım. DELL G16'nın 4060'lı modeli var ama 40.000tl ye düştü, bütçenizin epey altında.
Bütçenin altında olması hiç sorun olmaz benim için.Bu ücretlerde tüm kriterlerimizi karşılayan tek bilgisayar Dell kalıyor :( Asus rog strix almayı çok istiyordum ben de ama çok geç kalmışım...Çok teşekkür ederim yardımınız için

Bütçenin altında olması hiç sorun olmaz benim için.Bu ücretlerde tüm kriterlerimizi karşılayan tek bilgisayar Dell kalıyor :( Asus rog strix almayı çok istiyordum ben de ama çok geç kalmışım...Çok teşekkür ederim yardımınız için
Rica ederim. DELL aslında çok iyi cihaz. Şahsen şu an en beğendiğim cihazlardandır. Zaten alternatifiniz Acer Nitro 16. Bazıları (Ben de dahil) Acer, HP gibi markaları sevemeyebiliyor. Bence DELL bu markalardan daha iyi bir marka. Yazılımsal sorunu olduğu için şikayetçi olanlar vardı fakat her cihazın kendince sorunları oluyor. Umarım cihaz istediğiniz gibi çıkar. İyi günler dilerim.

Kusura bakmayın rahatsız ediyorum tekrar.Lenovo Legion pro 5 için 55 bine 4060 lı modelini buldum.Sizce bu para bu bilgisayara verilir mi?almama değer mi? Yoksa Asus veya diğer markalara mı yönelmeliyim

Geri
Yukarı