ASUS ROG STRIX G15 vs Lenovo Legion 5 vs Lenovo Legion 5 Pro

klllzz9

Centipat
Şu an kendimde bir Excalibur G900 var 2. değişimi hala sorunlu verdikleri ürünü kontrol bile etmiyorlar hep bozuk çıkıyor bu üç bilgisayardan birini almayı istiyorum hangisi daha mantıklı olur / başka önereceğiniz bir şeyler var mı özellikleri ise şu şekilde olabilir RTX 3060,3070 I7-11-12. nesil AMD Ryzen 7 6800H 1TB SSD.

Şu an kendimde bir Excalibur G900 var 2. değişimi hala sorunlu verdikleri ürünü kontrol bile etmiyorlar hep bozuk çıkıyor bu üç bilgisayardan birini almayı istiyorum hangisi daha mantıklı olur / başka önereceğiniz bir şeyler var mı özellikleri ise şu şekilde olabilir RTX 3060,3070 I7-11-12. nesil AMD Ryzen 7 6800H 1TB SSD.
Bütçenizi tam bilmemekle beraber Legion 5 Pro soğutma vs. bakımından iyidir donanımsal özellikler bakımından bilmiyorum tabii.

Oyun Notebooklarında 3050,3060,3070 ekran kartlı olanlarda bir durum söz konusu. Gpu' nun watt değerleri çok önemli. Düşük watt' lıların performansı düşük olur. Öncelikle bunu araştırmalısın.

Bende bunu almayı düşünüyordum tam olarak ama ısınma sorunu gibi şeyler var mı ASUS'ta.

Bende bunu almayı düşünüyordum tam olarak ama ısınma sorunu gibi şeyler var mı ASUS'ta.

Her laptop ısınır normal olarak, güç kısma yapmıyor ama 85 üstünü rahat görüyor.

HP Victus Laptop 16 - D1002NT Intel Core i7 - 12700H 32GB RAM 1TB SSD 6GB GeForce RTX 3060 16.1 inç FHD 144 Hz FreeDOS Mavi 6G0D0EA​

Bu model 29 bin tl. 3070 yada 3080 ekran kartlı modellere bakabilirsin. İşlemcisi yeni nesil olsun amd yada intel fark etmez. Asus biraz pahalı satıyor. Tercih senin tabi yorumlarını bilmiyorum Victusların

Son düzenleme:
Her laptop ısınır normal olarak, güç kısma yapmıyor ama 85 üstünü rahat görüyor.

Hocam benim elimdeki Excalibur G900 oyunlarda en fazla 80e çıkıyor Ultra ayarlarda bile işte 85 biraz çok geliyor şu an aslında G900 çok iyi ama sürekli bozuk ürün yolluyorlar elime artık bıktım o yüzden ASUS'a ya da Lenovo'ya geçmek istiyorum artık hayırlısı ASUS veya Lenovo arasında kaldım. Açıkçası.

Geri
Yukarı