ASUS ROG STRIX G17 alınır mı?

Jacopsso

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen7 7840hs 16Ram Rtx4060
Merhaba Technopat'lar.

50-65k bütçem var film, dizi ve oyun için kaliteli ekran, görüntü ses ve donanımlı laptop almak istiyorum.

ASUS ROG STRIX G17 serisi hoşuma gidiyor ama nasıldır bilmiyorum.

Gamersarena veya teknorya satıcılarında Teknosa ve Hepsiburada'da modeller var ne dersiniz bu modeli alayım mı veya nereden alayım?

ASUS ROG STRIX G17 G713PI-LL081 AMD Ryzen 9-7845hx 16 GB DDR5 1TB PCI-e SSD 8 GB RTX4070 17.3" WQHD 240Hz FreeDOS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi buna aşabilir misiniz?

Evet çıkabilirim fakat ekranı 16 inç ve HD daha büyük ekranlı ve en az Qhd bakıyorum

Muadili olarak daha düşük bütçeli bir şey de bakabilirim, kasa toplamak veya laptop almak arası gidip geliyorum

Merhaba Technopat'lar.

50-65k bütçem var film, dizi ve oyun için kaliteli ekran, görüntü ses ve donanımlı laptop almak istiyorum.

ASUS ROG STRIX G17 serisi hoşuma gidiyor ama nasıldır bilmiyorum.

Gamersarena veya teknorya satıcılarında Teknosa ve Hepsiburada'da modeller var ne dersiniz bu modeli alayım mı veya nereden alayım?

ASUS ROG STRIX G17 G713PI-LL081 AMD Ryzen 9-7845hx 16 GB DDR5 1TB PCI-e SSD 8 GB RTX4070 17.3" WQHD 240Hz FreeDOS.
Uzak durmanı tavsiye ederim. O işlemci başıma çok iş açtı. Bir ay oldu alalı, sadece bir akşam bende kaldı cihaz. O günden beri iade için çabalıyorum. Boşta 75 dereceleri görüyor. Herhangi bir oyun açtığında doğrudan 97-98’lere yelken açıp termal kısmaya uğruyor. Marka kötülemek değil derdim ama bu şikayetler ile servise giden cihazda sorun yok dendi. Diretiyorum. Satılırken pazarlanırken öyle denmiyor çünkü.

Uzak durmanı tavsiye ederim. O işlemci başıma çok iş açtı. Bir ay oldu alalı, sadece bir akşam bende kaldı cihaz. O günden beri iade için çabalıyorum. Boşta 75 dereceleri görüyor. Herhangi bir oyun açtığında doğrudan 97-98'lere yelken açıp termal kısmaya uğruyor. Marka kötülemek değil derdim ama bu şikayetler ile servise giden cihazda sorun yok dendi. Diretiyorum. Satılırken pazarlanırken öyle denmiyor çünkü.

Hocam bende aynı sorunu yaşıyorum. Aslında çok güçlü bir işlemci olduğu için 90 dercelerde çalışması normal. Ben FPS düşmesi yemedim. Ama yine de kafa karıştırıyor. İade ettiniz mi ya da sorununuz çözüldü mü? Dönüş yaparsanız sevinirim.

Her gün bir defa kapanıyor. Dilekçem hazır sayılır. Hukuki yoldan çözeceğim inşallah. Bu Asus’un ne kadar rezil bir marka olduğunu bilmek isteyen şunu dinlesin: Mail ile iletin rahatsızlığını demişlerdi, PC sıcaklıktan kapanıyor dedim, cevaben “Donanım özelliği gereği tehlikeli sıcaklıkta kapanır” oldu. Eğleniyorlar insanlarla bence. 15 derece düşük işlemci diye satıldığını ifade edip sıcaklıktan kapanıyor dediğinde verdikleri bu cevabın amacı alay etmek olsa gerektir.

internette işlemcinin gücünü kısıtlayan ayarlar yapan bi vidyo gördüm onu denemeyi düşünüyorum siz farklı birşey yaptınızmı

gerçekten asus diye güveniyorsun sonuç bu ise yazık

Uzak durmanı tavsiye ederim. O işlemci başıma çok iş açtı. Bir ay oldu alalı, sadece bir akşam bende kaldı cihaz. O günden beri iade için çabalıyorum. Boşta 75 dereceleri görüyor. Herhangi bir oyun açtığında doğrudan 97-98’lere yelken açıp termal kısmaya uğruyor. Marka kötülemek değil derdim ama bu şikayetler ile servise giden cihazda sorun yok dendi. Diretiyorum. Satılırken pazarlanırken öyle denmiyor çünkü.
Cihazı söküp macuna bakın o değerler normal değil.

Geri
Yukarı