ASUS ROG STRIX G17 CPU 90 derece normal mi?

Muttori

Picopat
Daha fazla  
2021 Kasım'da başlıkta belirttiğim modeli aldım. 4800H RTX 3050 16 GB. Genel olarak Config'den memnunum, ancak ASUS'tan değilim. Oyun oynarken veya internette gezerken genel olarak bilgisayarı kullanırken cihaz çok ısınıyor. CPU 70-95 hatta bazen 100+ GPU (3050-oyunda ve kullandığında) 80-85. internete baktım, yorum okudum, aynı modelin 3050 Ti alan birisiyle konuştum ve bu sıcaklıkların normal olmadığını fark ettim. Aldığımdan beri böyle. Ekran kartı eskiden 72-73'tü. ASUS'u defalarca aradım, bir kere garantiye gönderdim ancak sonuç alamadım. Bunlara ek olarak sol hoparlör patlak, cızırtılı ses veriyor. Touchpad ise sol tarafta çökük. Ne yapmalıyım? ASUS'la nasıl muhatap olmalıyım bilemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2021 Kasım'da başlıkta belirttiğim modeli aldım. 4800H RTX 3050 16 GB. Genel olarak Config'den memnunum, ancak ASUS'tan değilim. Oyun oynarken veya internette gezerken genel olarak bilgisayarı kullanırken cihaz çok ısınıyor. CPU 70-95 hatta bazen 100+ GPU (3050-oyunda ve kullandığında) 80-85. internete baktım, yorum okudum, aynı modelin 3050 Ti alan birisiyle konuştum ve bu sıcaklıkların normal olmadığını fark ettim. Aldığımdan beri böyle. Ekran kartı eskiden 72-73'tü. ASUS'u defalarca aradım, bir kere garantiye gönderdim ancak sonuç alamadım. Bunlara ek olarak sol hoparlör patlak, cızırtılı ses veriyor. Touchpad ise sol tarafta çökük. Ne yapmalıyım? ASUS'la nasıl muhatap olmalıyım bilemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

ASUS'un garantisi çok kötüdür haberin olsun. Garantiye teslim et ve macun değişimi ile temzilik istiyorum de + olarak sorunları da belirt ve değişimlerini iste karşı çıkarlarsa mahkeme ile göz korkut .

Cihaz değişimi istemeli miyim? Cihaz bir senedir sıklıkla 95 derecelerde, kesinlikle 90+, bu zamanla soğuk lehime düşürür işlemciyi. Yarın bununla uğraşır mıyım değişim olmazsa? Birde bu kafama takılıyor.

Uzun bir aradan sonra yazıyorum ama sonuç aldınız mı acaba? Aynı laptopta touchpadın sol tarafında çökme sorunum var ve işlemcim boştayken bile +70. garantiye yolluyorum fakat sorun bulunamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı