ASUS ROG STRIX G17 G712LWS-EV028 laptop alınır mı?

Mamy25

Decapat
Daha fazla  
Asus Rog Strix G17 G712LWS-EV028 İ7-10750H + 16GB Ram + 512GB SSD + RTX2070 + 17.3" + Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları
Şimdi böyle bir arkadaş var geçen sene de takip ediyordum ama araya sınav muhabbeti falan girdi şimdi de dolar kuru falan derken bayağı bir zamlanmış.
Sorum şu şekilde simdi laptopun bütün özelliklerine tamamım. SSD miktarı gayet yeterli, RTX2070 var üstüne 8 GB ekran boyutu da gayet iyi ama işlemcinin 10. nesil olması sorun çıkarır mı ya da ne kadar idare eder? Şimdi yeni modellerde 3050 falan var ama 4 GB kafa burada yandı bir tık.

Attığınız Asus'un işlemcisi kötü. Attığım Monster Tongfang kasa ve kaliteli. Kronik hiçbir sıkıntısı yok. Alınabilir.

Ben de ROG STRIX almayı düşünüyorum fakat ben 15.6 inç modellere baktım hep bir de RTX3050 Ti ve RTX3060'a baktım sizin bahsettiğiniz RTX2070 daha mı iyidir?

Ben de ROG STRIX almayı düşünüyorum fakat ben 15.6 inç modellere baktım hep bir de RTX3050 Ti ve RTX3060'a baktım sizin bahsettiğiniz RTX2070 daha mı iyidir?

Hocam böyle bir cihaz artık yok. Zaten linke girince 3050'li modele yönlendiriyor. Yeni konu açarsanız yardımcı oluruz size de.

Evet evet 3050 atıyormuş patladık pardon

Attığınız Asus'un işlemcisi kötü. Attığım Monster Tongfang kasa ve kaliteli. Kronik hiçbir sıkıntısı yok. Alınabilir

Attığınız Asus'un işlemcisi kötü. Attığım Monster Tongfang kasa ve kaliteli. Kronik hiçbir sıkıntısı yok. Alınabilir.
Valla iyimis monster

Benim bi arkadaş monster almıştı onda da kontrol merkezi sıkıntıymış ve diğer kullanıcılara bakınca benzer şikayet onlarda da var
Bir de bu maxp muhabbeti tam olarak ne oluyor acaba yani diğer 3060 lı laptoplardan bariz bi farkı varmı performans anlamında

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı