ASUS ROG STRIX G712LWS-EV053 alınır mı?

Hocam işlemci bazlı oyunlar oynuyor musunuz? Bende de G712LV modeli var. Single Channel RAM'li ASUS ROG'lar çok kötü performans veriyor Dual Channel RAM'e geçilmeden. Siz hiç fark etmediniz mi? Cyberpunk'ı hangi ayarlarda oynadınız?

Cyberpunk'ı en yüksek RTX de DLSS kapalı 70 60 oynuyorum.
(Slient 40 FPS, performance 50-55, Turbo 60 70 )
CPU bazlı oyun oynamadım hiç.

DLSS görüntü kalitesini artırıyor yazıyor forum sayfalarında fakat bende görüntüyü bozdu belki de ayarlarına tam bakmadığım için.

DLSS'i performans moduna aldığım zaman görüntü GTA Vice City gibi olup FPS artıyordu.

DLSS görüntü kalitesini artırıyor yazıyor forum sayfalarında fakat bende görüntüyü bozdu belki de ayarlarına tam bakmadığım için.

DLSS'i performans moduna aldığım zaman görüntü GTA Vice City gibi olup FPS artıyordu.

DLSS performansı ve kaliteyi arttırır diye biliyorum hocam bir yanlışınız var gibi. Ayarlardan olabilir. Peki kalite modunda kaç FPS artıyor?

Son düzenleme:
Trendyol gpnplus mağazasından aldım.
Bir de ekran kartının tam performans vermesi için 2. ekranı aldım bağladım 270 FPS en Ultra ayarlarda alıyorum.
Trendyol gpnplus mağazasından aldım.
Bir de ekran kartının tam performans vermesi için 2. ekranı aldım bağladım 270 FPS en Ultra ayarlarda alıyorum.

Değerler şu şekilde Valorant 3 4 saattir oynanıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20210115_150611.jpg
    IMG_20210115_150611.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_20210115_151215.jpg
    IMG_20210115_151215.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 68
Sizi yoruyorum kusura bakmayın lakin bir sorum daha olacak çift kanallı dediğiniz siz laptopa bı ram daha takarsanız sıkıntı ortadan kalkacak mı çift kanal dediğiniz bumu

Yeni konular

Geri
Yukarı