Asus ROG Strix G17 R9 7845HX - RTX 4060 laptop alınır mı?

Bütçe
50k-60k

yusuufyus

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyat bandında laptop alınırsa bu laptop alınır mı? MSI laptopların soğutmaları falan daha iyi deniyor. 50-60k fiyat olarak tavsiye ettiğiniz laptop nedir?
Alınmaz. Gereksiz pahalı.

Bütçeniz yeterse bu hepsinden daha iyi olacaktır.

hocam alacagım laptopu uzun süre kullanacagım bu yüzden kaliteli olması ve bi sorun olunca karşımda muhatabım olmalı Dell veya diğer markaları bilmiyorum. Net bunu almalısın dediğiniz ürün nedir? Kendim inceledim işte burada tecrübe gerekiyor geri dönüşler çok önemli genel olarak her şey için kullanmayı düşünüyorum bilgisayarı sadece oyun için değil yani.

Bütçeniz yeterse bu hepsinden daha iyi olacaktır.

hocam alacagım laptopu uzun süre kullanacagım bu yüzden kaliteli olması ve bi sorun olunca karşımda muhatabım olmalı Dell veya diğer markaları bilmiyorum. Net bunu almalısın dediğiniz ürün nedir? Kendim inceledim işte burada tecrübe gerekiyor geri dönüşler çok önemli genel olarak her şey için kullanmayı düşünüyorum bilgisayarı sadece oyun için değil yani.

Bu ikisinden hangisi bütçene uygunsa onu al. İkisi de seni üzmez.

hocam saticiya baktım 512 gb ssd olaninin fiyati böyle bi fark var midir sizin attığınızla
4060 16gb 512ssd

Yalnız Dell'in teknik servisi bildiğim kadarıyla en iyi hizmet veren servistir hocam. ASUS'ta çok rezillik yaşayanlar gördüm ve duydum ama Dell hakkında hiç sorun yaşayan görmedim ve duymadım daha.

Aynı zamanda Dell ASUS'tan daha büyük bir firmadır. Son yıllarda ASUS'un ismini çok fazla duysakta laptop piyasası HP, Lenovo, Dell ve Acer'in elindedir genel olarak.

i7 4060 asus aldım cok memnunum kaliteli ürünmüs ama test edecek oyun alamıyorum....

Geri
Yukarı