ASUS ROG STRIX G513IH-HN002 alınır mı?

Bataryası bir oyuncu laptopuna göre normal. Gündelik kullanımda fanlar kapalıyken 2-3 saat gidiyor. Soğutma konusunda gerçektwn çok başarılı, yüksek güc isteyen oyunlarda bile 90 dereceyi geçmiyor, ayrıca sıvı metal kullanıldığı için ekstra iyi bir soğutması var (benim sahip olduğum i7 bulunan model ve onu bile çok iyi soğutuyor). Fan sesi bir oyuncu laptopu için normal. Turbo moda almadığınız sürece fanlar 5000-5500 RPM arası dönüyor. Hiç render yapmadığım için render hakkında bir şey demem doğru olmaz.

Oyunlarda iyi FPS veriyor mu Valorant CS:GO Metro Exodus gibi oyunlarda kaç FPS veriyor memnun musun?

Kesinlikle alınır. Bu bütçedeki en kaliteli modellerden biri. Kendim 2020 versiyonunu kullanıyorum, herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Oyunlarda iyi FPS veriyor mu Valorant CS:GO Metro Exodus gibi oyunlarda kaç FPS veriyor memnun musun?

Memnunum fakat aynı değerleri alabileceginizi düşünmüyorum. Benim sahip oldugum model i7-10750H ve Rtx 2070 Super bulunmakta.

Kesinlikle alınır. Bu bütçedeki en kaliteli modellerden biri. Kendim 2020 versiyonunu kullanıyorum, herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

ne zamandan beri kullanıyorsunuz ya da herhangi bir sorun yaşadınız mı?+8 GB RAM eklemesini kaç ay/yıl sonra yapmalıyız? Detroit, Hitman, Valorant, Sims4, R6, Forza gibi oyunlar oynamak istiyorum performansı ne olur sizce

ne zamandan beri kullanıyorsunuz ya da herhangi bir sorun yaşadınız mı?+8 GB RAM eklemesini kaç ay/yıl sonra yapmalıyız? Detroit, Hitman, Valorant, Sims4, R6, Forza gibi oyunlar oynamak istiyorum performansı ne olur sizce

Ben kendim 7 aydır kullanıyorum, hic sorun yaşamadım. Ben 8gb ram eklemesini hemen yapmanızı öneririm çünkü 8gb ram artık günümüz oyunlarında yetmiyor. Kendi kullandığım laptop farklı konfigürasyonda olduğu için birşey diyemem fakat normal fps değerleri alacağınızı düşünüyorum.

Geri
Yukarı