ASUS ROG STRIX G513IH-HN002 vs ASUS TUF Dash F15

ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 sahibiyim. Eğer azıcık beklersen şu an 12000TL ama 3-4 gün önce 9700 arasıydı. Ben 9000'e aldım ve ofis laptoplu bana çok üst düzey geldi. Isınma ve performans ile alakalı şu ana kadar sıfır sıkıntım var. Game Pass'te her istediğim şeyi indirip baktım hiç sıkıntı yok. Sadece komik gelen şey düşük grafikten daha fazla performans veriyor yüksek üstü grafik ayarları:D Alalı 1 ay 1 gün oldu.
Şöyle söyliyim 1 2 ayı bulur almam.

Hocam Allah senden razı olsun. Ben de aynı Laptopları almayı düşünüyordum. Gelecekteki konumu açtınız. 😄🥰

Hocam ayrıca Asus Tuf modelinin ısınma sorunu

Hocam Allah senden razı olsun. Ben de aynı Laptopları almayı düşünüyordum. Gelecekteki konumu açtınız. 😄🥰

Hocam ayrıca Asus Tuf modelinin ısınma sorunu 19 kasalarda kalmamış mıydı?
Ne demek hocam.

Şöyle söyliyim 1 2 ayı bulur almam.
Ben buralardayım zaten. Modelin konusu var. Çoğu sorunun çözümü vardır. Yoksa da yazarsın ben ve arkadaşlar cevaplar.

Hocam Instagram adresinizi verme şansınız var mı? Konuyu doldurmayayım sorularımla.
cùrs#9999 Discord'dan ekleyebilirsin ^^

TUF alma bir türlü düzeltemedi ısınmayı.
Peki attığim diğer laptop nasıl çünki oturduğum zaman aralıksız 3 4 saat oynarım,çok ısınır mı?
Sanırım baktığın TUF'un üstünde kamera yok. O biraz sıkıntı olabilir. Bendeki modelde var.
Hocam kamera hiç önemli değil,yeter ki çok ısınmasın birde performansı iyi olsun.Eski laptopum da 1saat oyun oynadıktan sonra fps 60 ise 40 a düşüyordu acaba bunda da öyle olur mu diye korkuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı