ASUS ROG STRIX G513QM alınır mı?

FoxinTheBox

Hectopat
Arkadaşlar, PC bu, sizce alınır mı? Trendyol'da 17.980 TL, oradan almayı düşünüyorum. Ne diyorsunuz?
GameGaraj, Monster vs. kesinlikle düşünüyorum, sadece ROG veya Legion. Teşekkürler.

Ekran renk oranı iyi değil, kamera ve num tuşları yok, 512 GB, tek kanal RAM. Bu fiyata daha iyisi bulunabilir gibi geldi.

Dediklerine katılıyorum bende fiyatı diğer ROG ve Legion'lara göre ucuz olduğu için sordum ama haklısın. Aslında bu iki PC'nin indirime girmesini bekliyorum ama pek düşmeyecek gibi fiyatlar yoksa bu ikisi özellikle Legion çok iyi ama işte pahalı. Teşekkürler.
1 - 2.

Neden sadece ROG ve Legion hocam? T7 v25.1 daha mantıklı bir ürün. Hem GP76'dır kendisi. MSI sözleşmeli ürün. https://www.hepsiburada.com/monster-tulpar-t7-v25-1-ıntel-core-ı7-11800h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000HXZVT

Bu PC çok popüler bu aralar ama ben ne olursa olsun hem bu kadar çirkin bir kasa, hem de monstera bu kadar para verip almak istemiyorum. Yani PC biraz kaliteli dursun Monster çok kalitesiz geliyor bana. O yüzden 10k olsa bile almam sanırım. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı