ASUS ROG STRIX G513QM-HN081 alınır mı?

Bütçe
16000

ekmelbinici

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:

Bu başlığı baştan sona okumanızı öneririm.

Bu başlığı baştan sona okumanızı öneririm.

Başlığı okuyınca aşırı kararsız kaldım o yüzden açtım başlığı
Etrafta hiç kullanan yok ekranı kötü diyor bir kısım bir kısım çok iyi diyor çok kararsız kaldım.

Selamlar, üye olmadan geziyordum aslında şu Lenovo Legion 5 Pro konusu yüzünden :) . Ama "Monster'da MUX Switch var " muhabbeti dönerken de incelediğim bir videoya istinaden yazmadan edemedim.
Bir inceleme videosunda Monster v22.1'de BIOS'da bu bölüm bulunmamakta diyor. Güncelleme ile gelir mi geldi ya da Tulpar'ın üst modellerinde durum nedir bilmiyorum ama Tulpar T7 v22.1 de sadece ekran kartını kullan seçeneği yokmuş.
1:55 DK
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selamlar, üye olmadan geziyordum aslında şu Lenovo Legion 5 Pro konusu yüzünden :) . Ama "Monster'da MUX Switch var " muhabbeti dönerken de incelediğim bir videoya istinaden yazmadan edemedim.
Bir inceleme videosunda Monster v22.1'de BIOS'da bu bölüm bulunmamakta diyor. Güncelleme ile gelir mi geldi ya da Tulpar'ın üst modellerinde durum nedir bilmiyorum ama Tulpar T7 v22.1 de sadece ekran kartını kullan seçeneği yokmuş.
1:55 DK
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anladım efendim tşk

Yeni konular

Geri
Yukarı