ASUS ROG STRIX G513QM-HN081 cihazın ışığı titriyor

NotStorm

Zeptopat
Daha fazla  
ASUS ROG STRIX G513QM-HN081 laptopa sahibim geçenlerde bir klavye Update'i geldi ondan sonra ışıklar titremeye başladı bunun bir çözümü var mı yoksa normal mi?
Klavyenin RGB ışığı olacak moderatörler başlığı değiştirmiş.

Son düzenleme:
Işık ayarlarına baktım zaten onla ilgisi yok sankı şık titriyor gibi oluyor güncellemeden öönce böyle bir sıkıntı yoktu.

Hocam Aura Performans modunu açabilir misiniz? Aydınlatmaları daha düzgün yapmayı sağlıyor. Armoury Crate'in içindeki Aura Sync bölümünde duruyor.
Ayrıca anlattıklarınız yıldızlı gece modundaki gibi, önce onu değiştirip öyle deneyin.

Hocan benim aklıma başka bir yöntem gelmedi. @xbea hocam sizin bir öneriniz var mı?

Etiketlediğiniz için teşekkür ederim 😇.

Hocam ayarlarda yapılacak her şeyi yaptım Aura performans modu da açık dediğim gibi güncellemeden önce olmuyordu

Hocam sürücüleri kaldırın ve yeniden kurun. Bu sefer elle kurun ya da MyASUS yazılımı ile kurun, Windows Update kullanmayın. Bu da çözmese bilmiyorum ne yazık ki çözümü.

Hocam Windows'dan güncellemedin normal kullanırken bir ekran çıktı Armoury Crate'den keyboard Firmware diye güncelleme 5 dk falan sürdü ondan sonra ışık titremeye başladı özellikle W-a-s-D tuşları beyaz olduğu için onlarda belli oluyor.

Geri
Yukarı