ASUS ROG STRIX G513RM-HQ163 nasıldır?

DeadsCrazy

Kilopat
Makaleler
1
Teknik özelliklerine bakarken bazı kısımları göremedim.
sRGB % kaç? M.2 4.0 denmiş ama hangi model veya hızları hakkında bilgi verilmemiş. Advanced optimus yok sanırım. Sadece optimus gözüküyor.
G-Sync var mı?
Isı konusunda sorunu var mıdır? AMD 6800h ısınacağını düşünüyorum.

sRGB oranı %100 hocam FreeSync destekliyor, bunlarda sıvı metal kullanıldığı için genel olarak CPU tarafındaki sogutmasi gayet iyi oluyor, o yönden sıkıntı çıkarmaz. MUX'ta var.

sRGB değeri %100. MUX bulunuyor. Soğutma konusunda başarılı cihazdır. Bildiğim kadarıyla cihazda kullanılan SSD Micron markasının MTFDKBA1T0TFK modeli ve 6600 MB/sn okuma, 5000 MB/sn yazma değerine sahip olması lazım. Daha düşükte olabilir.

Panel ile ilgili diğer bilgileri buradan öğrenebilirsin.

Son düzenleme:
sRGB oranı %100 hocam FreeSync destekliyor, bunlarda sıvı metal kullanıldığı için genel olarak CPU tarafındaki sogutmasi gayet iyi oluyor, o yönden sıkıntı çıkarmaz. MUX'ta var.

sRGB değeri %100. MUX bulunuyor. Soğutma konusunda başarılı cihazdır. bildiğim kadarıyla cihazda kullanılan SSD Micron markasının mtfdkba1t0tfk modeli ve 6600 MB/sn okuma, 5000 MB/sn yazma değerine sahip olması lazım. Daha düşükte olabilir.

Panel ile ilgili diğer bilgileri buradan öğrenebilirsin.

2K ekrana olduğu için 1080p olduğunda bulanıklık yüksek olur mu? 17.3 olsaydı çok hissedeceğimi biliyorum ama 15.6 için yorumunuz nedir?

RAM'in 4800MHz DDR5 olduğunu görüyorum ama kaç CL olduğunu bulamadım. Zahmet olmazsa bakabilir misiniz?

2K ekrana olduğu için 1080p olduğunda bulanıklık yüksek olur mu? 17.3 olsaydı çok hissedeceğimi biliyorum ama 15.6 için yorumunuz nedir?

Hocam Reddit'te şöyle bir konu buldum. İşinize yarayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RAM'in 4800MHz DDR5 olduğunu görüyorum ama kaç CL olduğunu bulamadım. Zahmet olmazsa bakabilir misiniz?

CL40.

Bu bilgisayarı ben de almayı düşünüyorum. Az önce şöyle bir video gördüm bakmanızda fayda var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu bilgisayarı ben de almayı düşünüyorum. Az önce şöyle bir video gördüm bakmanızda fayda var.

Yarın almayı planlıyordum. Acaba bu videoda anlatılanlar kronik midir? Mağaza yorumlarında bu tip sorunlardan hiç bahsedilmemiş. Tam da aradığım laptopu buldum derken bu video biraz üzdü.

Yeni konular

Geri
Yukarı