Satıldı ASUS ROG Strix Geforce GTX 1660 Ti OC 6GB 192 Bit Ekran Kartı

Reggae Shark 35

Hectopat
Model yükselteceğim için satılıktır.
Kasım 2019'da alındı. Faturasını yollayabilirim.
Oyun dışında kullanılmadı, tamir görmedi ve OC yapılmadı.
Gelip görüp, FurMark testi yapıp gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. (İzmir/Karabağlar)
Fanlar, RGB aktif çalışmaktadır.
Mesajlara en kısa zamanda dönüş yapmaktayım.

Not: RAM'lerim şuan serviste 27.11.23 tarihinde bilgisayarıma takmayı planlıyorum. (Test için)

Fiyat: 4200TL (Pazarlık sünnettir.)

image_6483441.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam forumda 2060 ROG var fiyatı 4200 sice bira yüksek değil mi bu kart için ?

Hocam forumda 2060 ROG var fiyatı 4200 sice bira yüksek değil mi bu kart için ?
Temiz kullanıldığı ve işlem görmediği için bu fiyattan içim rahat bir şekilde koydum. Sarı sitede fiyatlar bu civarlarda fakat pazarlık yapılabileceğini de belirttim. Bu arada düzgünce eleştirdiğiniz için teşekkür ederim.

O fiyatlara RX 6600, 2060S alınabiliyor diye biliyorum. Fiyatı 3500 gibi bir şey yapmanız daha iyi olur bence.

İlan benimdir ve evet alıcı çıktı hocam.
1700915277355.png

Moderatörden ricam gönderinin kaldırılması yönünde. Gelen tepkilerin satış sürecimi baltalayacağını düşünüyorum. Bu konuda değerli desteklerinizi bekliyorum.

2 kişiye sorma nedenimde söz konusu alıcıdan önce bana ulaştıkları için son bir hatırlatma yapmaktır.

İlan benimdir ve evet alıcı çıktı hocam.
Eki Görüntüle 2030046
Moderatörden ricam gönderinin kaldırılması yönünde. Gelen tepkilerin satış sürecimi baltalayacağını düşünüyorum. Bu konuda değerli desteklerinizi bekliyorum.

2 kişiye sorma nedenimde söz konusu alıcıdan önce bana ulaştıkları için son bir hatırlatma yapmaktır.
Hayırlı olsun hocam. 4000 TL'ye sattıysanız sizin için karlı bir satış olmuş.

Geri
Yukarı