Satıldı Asus Phoenix GeForce GTX 1660 Ti OC 6GB GDDR6 192Bit

NitroMehmet

Kilopat
Üst model ekran kartına geçeceğim için satıyorum. Fortnite, CS:GO, Apex Legends gibi oyunlar oynadım. 3 yıl garantisi var, 07/2022 tarihine kadar garantili. Kartın herhangi bir sıkıntısı yok.
Ankara içi elden olur. Diğer şehirlere kargo parası alıcıya ait olmak üzere havale+EFT yapıldıktan sonra istediğiniz kargo şirketiyle gönderebilirim.
Kart yük altında 120W güç çekiyor. 450W+ PSU kullanmanızı öneririm. Alana şimdiden hayırlı olsun.
Kutu içeriği;
1. Driver CD'si
2. PCI Express, HDMI ve DVI port koruma aparatı
3. Garanti belgesi
4. Kartın kendisi (anti-statik poşetinde)
Ayrıca hiç kullanmadığım 1 yıllık XSplit Gamecaster ve 6 aylık WTFast üyeliği duruyor.
Düşündüğüm fiyat: 1650₺

IMAG0236.jpg
IMAG0237.jpg
IMAG0240.jpg
IMAG0241.jpg
IMAG0242.jpg
IMAG0239.jpg
IMAG0245.jpg

Son düzenleme:
Baltalamak gibi olmasın ama kimse 200 tl için 2. el tercih etmez bence fiyatı düşürmelisiniz.

Fiyatı 1650₺ olarak güncelledim. Ürünün 2019 model olduğunu ve şu ana kadar çıkmış tüm oyunları high ayarlarda 60+ FPS oynattığını belirteyim :D Daha da düşemem artık ürün sıfır ayarında çünkü. Kartı yüzde 100 yük altında çok nadir kullanmışımdır.

-EKLEME-
Beyler şimdi bu kartın piyasası ederi gideri nedir? Bir yardımcı olur musunuz bana :(
Letgodan yazanlara 1450₺'ye kadar düşüyorum, devamı gelmiyor. Zaten kafamdaki fiyatın çok altına satıyorum çok fazla düşersem de ben üzülüyorum.

Son düzenleme:
size nereden ulaşabilirim?

İletişim bilgisi eklerseniz sevinirim ya da xxx'a numaranızı atarsanız.

Son düzenleme:
Kart birkaç hafta önce satıldı. Ben burayı güncellemeyi unutmuşum kusura bakmayın.
Moderatörler konuyu kapatabilirler.

Geri
Yukarı