ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2060 Gaming Advanced Edition alınır mı?

Palamutkafali

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Organizasyon sorunlusu
Selamlar. Elimdeki sisteme bir ekran kartı yükseltmesi yapmak istiyorum 2-3 ay içerisinde de bir işlemci değişikliği yapacağım. Sizce bu model alınır mı veya bunu alma şu model daha iyi performans verir diyeceğiniz ürünler var mı? AMD tavsiye etmeyin. RX580 kullanıyorum memnunum fakat yeni ekran kartları ile ilgili hergün bir konu gördüğüm için RTX serisi alacağım. Şu anda 3500 TL fiyatı sizce uygun mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence elinizde RX580 gibi 1080p için ideal bir kart varken Nvidia'nın yeni duyuracağı seriyi beklemeniz daha yararlı olur sizin için. En azından geçtiğinizde verdiğiniz fiyat farkını hissedersiniz.

O bütçeye kat ve kat üstün bir kart alabilirsiniz:

Usta birincisi benim işlemciyle o darboğaz yapar. İkincisi sürücü sorunu vs uğraşmak istemiyorum. Yoksa tabiki onu alırım dağlar kadar fark var performans bakımından.
Bence elinizde RX580 gibi 1080P için ideal bir kart varken NVIDIA'nın yeni duyuracağı seriyi beklemeniz daha yararlı olur sizin için. En azından geçtiğinizde verdiğiniz fiyat farkını hissedersiniz.

İnternette benim ekran kartımla RTX 2060 arasında 30-40 FPS oynuyor yeterli değil mi sizce? Acelem yok zaten sadece fiyatı çok uygun geldi o modele göre.

Usta birincisi benim işlemciyle o darboğaz yapar. İkincisi sürücü sorunu vs uğraşmak istemiyorum. Yoksa tabiki onu alırım dağlar kadar fark var performans bakımından.

İleriye dönük alıyorsunuz sonuçta. İleride işlemci, monitör için upgrade yapılır, daha uzun soluklu bir deneyim sağlanır. Rog Strix kullanan birisiyim. Canavar gibi ama 3500 TL'ye RTX 2060 alınmaz.

İleriye dönük alıyorsunuz sonuçta. İleride işlemci, monitör için upgrade yapılır, daha uzun soluklu bir deneyim sağlanır. Rog Strix kullanan birisiyim. Canavar gibi ama 3500 TL'ye RTX 2060 alınmaz.
Bence 5700XT gibi bir ekran kartı alınacaksa muhakkak Pci-Express 4.0 olan yani X570 yonga setline sahip bir anakart almak lazım ki ekran kartından tam olarak faydalanabilelim.

İleriye dönük alıyorsunuz sonuçta. İleri de işlemci, monitör için upgrade yapılır, daha uzun soluklu bir deneyim sağlanır. ROG STRIX kullanan birisiyim. Canavar gibi ama 3500 TL'ye RTX 2060 alınmaz.

Geçen İncehesap'ta 3000 TL oldu 3000TL verilir mi sizce? Ve dediğim gibi sürücü sorunları sebebiyle o seriye yaklaşmıyorum yoksa ben de ağzımın suyu akarak bakıyorum 5000 serisine.
Bence 5700XT gibi bir ekran kartı alınacaksa muhakkak Pci-Express 4.0 olan yani X570 yonga setline sahip bir anakart almak lazım ki ekran kartından tam olarak faydalanabilelim.

Valla anakarta hiç 1500-2000 TL veremem ya. O kadar bütçem yok

Geçen İncehesap'ta 3000 TL oldu 3000TL verilir mi sizce? Ve dediğim gibi sürücü sorunları sebebiyle o seriye yaklaşmıyorum yoksa ben de ağzımın suyu akarak bakıyorum 5000 serisine.

Valla anakarta hiç 1500-2000 TL veremem ya. O kadar bütçem yok

Sürücü sorunları bu forumda baya zamandır görülmüyor. Hem AMD hem de Nvidia kullanmış biri olarak söylüyorum. Son tercih tabi sizin ama fiyatlar bu kadar artmışken eli yüzü düzgün bir RTX 2060 alınsa yeterlidir diyorum.

Sürücü sorunları bu forumda bayağı zamandır görülmüyor. Hem AMD hem de NVIDIA kullanmış biri olarak söylüyorum. Son tercih tabii sizin ama fiyatlar bu kadar artmışken eli yüzü düzgün bir RTX 2060 alınsa yeterlidir diyorum.

Siz olsaydınız şu anki sistemimde ileriye dönük olması için nasıl bir yükseltme yapardınız? Amacım Cyberpunk, AC valhalla, Elder Scrolls 6, Far Cry 6 gibi yeni nesil oyunları 1080P Ultra'da 60 FPS mümkünse 75FPS'nin altına inmeyecek bir sistem olsun istiyorum ve topu size atıyorum :)

Geri
Yukarı