Satıldı ASUS ROG STRIX GTX 1660 Super ekran kartı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Ürün sizin ürününüz, siz satınca ben komisyon almıyorum, aynı zamanda ürünü de almayacağım o yüzden para da benden çıkmıyor. Size fiyatını düşürmenizi söylememizin sebebi, ilana koyduğunuza göre ürünü satma amacınızın olması ve eğer bu fiyatta ısrar ederseniz asla bu amaca ulaşamayacağınız gerçeği. Yoksa benim derdim yok.

Kart hala satılıktır. Fiyat 2600 TL. Pazarlıksız son fiyat.

Son düzenleme:
Kart hala satılıktır. Fiyat 2600 TL. Pazarlıksız son fiyat.

Dostum sana ikidir mail atıyorum + numaramı bırakıyorum ve dönüş dahi yapmıyorsun.
Son fiyatı konuşalım dedim 3K'ye satarken "YOK" çektin. Şimdi kendin indirdin fiyatı ve yine dönüş yapmıyorsun. Alıcıyım diyorum. Sende tık yok. Anlamıyorum doğrusu...
Ürünü satmak istiyor musun istemiyor musun?

Dostum sana ikidir mail atıyorum + numaramı bırakıyorum ve dönüş dahi yapmıyorsun.
Son fiyatı konuşalım dedim 3K'ye satarken "yok" çektin. Şimdi kendin indirdin fiyatı ve yine dönüş yapmıyorsun. Alıcıyım diyorum. Sende tık yok. Anlamıyorum doğrusu...
Ürünü satmak istiyor musun istemiyor musun?

Hocam mail bildirimleri kapalı görmedim kusura bakma. Keşke buradan yazsaydın. Mailden dönüş yapıyorum.

@Saint Lucia Arkadaşa 2500 TL karşılığında kartı sattım. Sağlam bir şekilde paketleyip kargo şubesine teslim ettim.

Kart arkadaşın eline ulaştığı zaman konuyu güncelleyecektir. İki tarafa da hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Kart tarafıma sağlam bir şekilde ulaşmıştır.
Paketleme tam yerinde yapılmış ve ürün kutulu gönderilmiştir.
Güzel bir ticaret oldu. Herhangi bir aksaklık yaşatılmadı.
Güvenilir satıcıdır.
Teşekkürler. 👍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı