Satılık ASUS ROG STRIX-GTX1080-A8G-GAMING Ekran Kartı

Sıfırı aşagıdaki fiyattan satılıyor sizinki 2450TL biraz pahalı değil mi?

1080.jpg

Stokta yok diyor ama biraz daha dikkatli araştırın lütfen, ben ilanı açmadan önce fiyat araştırması yapmıştım...

Fiyat revize şart. Yoksa hayatta satamazsınız.

Stokta yok diyor ama biraz daha dikkatli araştırın lütfen, ben ilanı açmadan önce fiyat araştırması yapmıştım...

Mesele stokta olup olmaması değil sadece fiyatını göstermek için açmış olduğum ilk yer burası! Burda yoksa başka bir yerde vardır amacım fiyatını gözden geçirmenizdi. İyi günler dilerim.

Stokta olup olmaması nasıl mesele olmuyor, açmış olduğum konuya yorum yazıyorsun sıfırı bu fiyata satılıyor diyorsun ama bakıyorsun stokta yok.
Nerede satılıyor mesela, link atar mısın? Konuyu takip eden arkadaşların kafasında soru işareti bırakmayalım.

Stokta olup olmaması nasıl mesele olmuyor, açmış olduğum konuya yorum yazıyorsun sıfırı bu fiyata satılıyor diyorsun ama bakıyorsun stokta yok.
Nerede satılıyor mesela, link atar mısın? Konuyu takip eden arkadaşların kafasında soru işareti bırakmayalım.
Arkadaşlar ortamı germeyelim. Sakince çözün sorununuzu.

Pardon Hüseyin abi, konu sahibi olarak ilanıma sahip çıkıyorum, sakinim.

Pardon Hüseyin abi, konu sahibi olarak ilanıma sahip çıkıyorum, sakinim.
Tamamdır. Fakat, Sosyal, eleştiriye ve eleştirilere açık bir platformdur. Eleştiri yapmak normal birşey. Sen de ona uygun düzeyde cevap verirsin. Hayırlı satışlar.

Geri
Yukarı