Satılık ASUS ROG STRIX-GTX1080-A8G-GAMING Ekran Kartı

Amacım konunuzu baltalamak değil ancak, fiyatta revizeye gitmeniz şart gibi duruyor. Tabiki sizin ilanınız sizin kararınız. Ama MSI Gaming X modelinin 0'ı 2200TL'ye satılıyor.
MSI GTX1080 GAMING X 8GB GDDR5 256Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı

Armor modeli ise 2000TL'ye
MSI GeForce GTX1080 Armor 8GB 256Bit

Arkadaşım da Aynı kartı yani Asus Strix GTX1080 modelini Vatan'dan 2200TL'ye aldı 10 gün önce
ASUS GeForce GTX1080 ROG STRIX GAMING 8GB GDDR5X 256Bit DX12 NVIDIA Ekran Kartı

İlan sizin, karar sizin. Amacım baltalamak değil ancak, bu sosyal'de bizim amacımız üyelere kaliteden ödün vermeden en ucuzunu tavsiye etmek.
Hayırlı satışlar dilerim.
Saygılarımla.

Stokta olup olmaması nasıl mesele olmuyor, açmış olduğum konuya yorum yazıyorsun sıfırı bu fiyata satılıyor diyorsun ama bakıyorsun stokta yok.
Nerede satılıyor mesela, link atar mısın? Konuyu takip eden arkadaşların kafasında soru işareti bırakmayalım.

İlla stoktaki ürünse buyur üstelik VatanBilgisayar'da, ben sana güzellikle sıfırı daha ucuzken senin ikinci el kartın 2450TL'ye gitmez demek yardımcı olmak istiyorum ama sen anlamamaya çaba sarfediyorsun. Hayırlı satışlar.

1080.jpg

ASUS GeForce GTX1080 ROG STRIX GAMING 8GB GDDR5X 256Bit DX12 NVIDIA Ekran Kartı

Tamamdır. Fakat, Sosyal, eleştiriye ve eleştirilere açık bir platformdur. Eleştiri yapmak normal birşey. Sen de ona uygun düzeyde cevap verirsin. Hayırlı satışlar.

Teşekkürler, arkadaş benim anlatmak istediğimi anlayamadı sanırım, ürünün sıfırını daha ucuza satanın değil kendisinin ikinci el kartı daha değerliymiş gibi tavır yapmış bana . :)

Ha şöyle kardeşim, bana bunlarla gel.İlanı açtığımda fiyat araştırması yaptım, o zaman vatanda bu ürün stokta yoktu. En uygun fiyat 2600 filandı, ilan açıklama kısmına da yazdım zaten.
Böyle sağlam gel bizde gerekeni yapalım,
Güncel fiyat 2.200TL
Farklı markaya ait linkler benim ilanımı alakadar etmiyor arkadaşlar.

Ha şöyle kardeşim, bana bunlarla gel.İlanı açtığımda fiyat araştırması yaptım, o zaman vatanda bu ürün stokta yoktu. En uygun fiyat 2600 filandı, ilan açıklama kısmına da yazdım zaten.
Böyle sağlam gel bizde gerekeni yapalım,
Güncel fiyat 2.200TL
Farklı markaya ait linkler benim ilanımı alakadar etmiyor arkadaşlar.

Ben teşekkür ederim. Şuan fiyatın düşünülebilir almak isteyen için fakat şimdi de sadece bu kadarlık bir fark için sıfır değilde ikinci el alınırmı, o farklı bir tartışma konusu olur. Bence fiyatını bir kere daha sen alıcı gözüyle gözden geçir 160 lira fark için öyle yada böyle kutusu açılmış PC'ye takılmış ikinci el statüsüne düşmüş ürünü alırmısın almazmısın!

1900 TL civarı olursa alabilir aslında satarsanız 0507 484 30 73

Yanlız ikinci el konu açmış bir kişiye eleştiri yaparken satışını zorlaştıracak şeyler yazmayın. Öneri düzeyini geçmesin. Onun dışında sifir fiyatinin en az %10 aşağısında satın. Yoksa alıcı zor çıkar.

Ürünün satışı, bu kanal üzerinden kaldırılmıştır. Konu kilitlensin.

Yeni konular

Geri
Yukarı