Elektronik ASUS ROG STRIX Impact II Mouse 638 TL

Şaka falan mı yaptım anlamadım neresi komik.
Nadir değiştirilebilir anahtar özellikli, nadir PBT farelerden birini 200TL'lik bir fareyle kıyaslaman diyorum, trajikomik.

3 tane Xotran eskitir bu dayanıklılık açısından.

Ayrıca her şeyin sensör değil aynı zamanda onun implemantasyonu olduğunu da bilmiyorsun galiba.

Nadir değiştirilebilir anahtar özellikli, nadir PBT farelerden birini 200TL'lik bir fareyle kıyaslaman diyorum, trajikomik.
Impact 2 için öyle demiş arkadaş, pek de haksız sayılmaz açıkçası. Tabii aralarında muhtemelen malzeme kalitesi dışında pek fark yok.

İmpact 1 ve 2 yi kullandım ama ikisi de kronik orta tuş ve tekerlek 6 ay sonra bozuluyor. Click lerde sorun yoktu ama.

Prime'a özel 1000 lira gibi bir fiyattan düştü, üstelik Amazon güvencesiyle, kaçırmadan alın.

Alınmaz 250 TL'ye şokta Rampage 7200 DPI mouse var ben kullanıyorum çok memnunum hassasiyet olsun kalite olsun çok daha ucuza alabilirsiniz.

Çift ele gitmez ergonomik sağ. Impact'a da benzemiyor diyeyim.

Fare güzeldir ama parmakların kalınsa ve palm tutuyorsan önermem.
Bir de yedekte tutulması gereken Impact olur çünkü bu fare hot-swap ve PBT olmasından dolayı bayağı dayanıklı. Uzun süre gider.
Hocam parmaklarım ince. Şuan Logitech G102 kullanıyorum 3 yıl oldu ve galiba kronik olan birtakım sorunları ortaya çıkmaya başladı. Palm falan anlamıyorum ama fotoğraflardan anladığım kadarıyla ben de palm şeklinde tutuyorum fareyi. Neden önermiyorsunuz?

Hocam parmaklarım ince. Şuan Logitech G102 kullanıyorum 3 yıl oldu ve galiba kronik olan birtakım sorunları ortaya çıkmaya başladı. Palm falan anlamıyorum ama fotoğraflardan anladığım kadarıyla ben de palm şeklinde tutuyorum fareyi. Neden önermiyorsunuz?
Ben yaşamadım ama bazı kullanıcılar serçe parmaklarının mousepad ile arasında sıkıştığını söylüyör.

Deneme imkanınız varsa deneyip onaylamanızı öneririm. Gayet güzel bir fare.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı