Elektronik ASUS ROG STRIX Impact II Mouse 638 TL

Amazon değil İtopya da 750TL'ye falan satıyor sürekli indirim yapıyor.

Hot-swap, PBT, 3389, yedek switch + skatez.

Ufak tefek eksikleri ve orta/kalın eller için palm ergonomisi dışında çok iyi fare bence.

Çift ele gider mi, ergonomi olarak Impact II gibi mi? Benim sensör kalitesi ile alakam pek yok rahat olsun yeter. Diyorsan güzeldir bir tane yedek alayım kendime dursun, Impact II bozulursa takarım yerine.

Çift ele gider mi, ergonomi olarak Impact II gibi mi? Benim sensör kalitesi ile alakam pek yok rahat olsun yeter. Diyorsan güzeldir bir tane yedek alayım kendime dursun, Impact II bozulursa takarım yerine.
Çift el için pek uygun değil, şekli biraz eciş bücüş olduğu için. Ama 20-20.5cm civarı bir elim var, Viper Mini'den sonra rahat edebildiğim tek fare bu oldu. 3 tutuş şeklinde de rahat ettiriyor. Tabii biraz da kişisel bir mesele, kendiniz deneyerek karar vermelisiniz.

Yani özene bözene mi böyle iğrenç yapmak istemişler anlam veremedim tipide bir kayık

Çift ele gitmez ergonomik sağ. Impact'a da benzemiyor diyeyim.

Fare güzeldir ama parmakların kalınsa ve palm tutuyorsan önermem.
Bir de yedekte tutulması gereken Impact olur çünkü bu fare hot-swap ve PBT olmasından dolayı bayağı dayanıklı. Uzun süre gider.

Çift ele gitmez ergonomik sağ. Impact'a da benzemiyor diyeyim.

Fare güzeldir ama parmakların kalınsa ve palm tutuyorsan önermem.
Bir de yedekte tutulması gereken Impact olur çünkü bu fare hot-swap ve PBT olmasından dolayı bayağı dayanıklı. Uzun süre gider.

Anladım, yok bir ara Razer Deathadder kullanmıştım iğrendim tasarımından, şişman yamuk yumuk alet. Yassı farelere alıştı elim uzun yıllardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı