ASUS ROG STRIX klavye red switch tuş bozuldu

darkkaos91

Kilopat
Assu ROG STRIX flare II animate klavye kullanıyorum çok da memnunum açıkçası fakat y tuşundaki Switch arızalandı. Farklı kullanmadığım bir red Switch ile değiştirdim şu an sorunsuz çalışıyor ama bozulan red switchler için ne yapmam gerekiyor? Sıfır olarak Switch'ler satılıyor mu? Nereden bulabilirim?

Assu ROG STRIX flare II animate klavye kullanıyorum çok da memnunum açıkçası fakat y tuşundaki Switch arızalandı. Farklı kullanmadığım bir red Switch ile değiştirdim şu an sorunsuz çalışıyor ama bozulan red Switch'ler için ne yapmam gerekiyor? Sıfır olarak Switch'ler satılıyor mu? Nereden bulabilirim?

İnternetten set olarak alabilirsiniz. Bütçe varsa Akko'nun switchleri tatlıdır.

Son düzenleme:
Link atar mısınız hocam red Switch olarak.

Yani renk önemli değil aslında linear istiyorsunuz sanırım Akko'nun linear kralı budur:45 adet/paket Akko V3 Pro 5 Pin Krem Sarı Anahtar 50gf Toz Geçirmez Sap Lineer Anahtar MX Mekanik Oyun Klavyesi ile Uyumlu
Bende kullanıyorum sesi gayet tok, fakat şunlara da bakabilirsiniz, AKKO Cs Lavender Purple Tactile Switch-3 Pin (45 Adet) Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Son attığım tactile diğerleri linear, ama o tactile olanlar dandik blue Switch'ler gibi ses çıkarmaz güzel sesleri vardır. Tactile bir öneri daha isterseniz de bunu öneririm aynı şekilde Akko'nun tactile kralı diyebiliriz. Amazon.com

Yani renk önemli değil aslında linear istiyorsunuz sanırım Akko'nun linear kralı budur:45 adet/paket Akko V3 Pro 5 Pin Krem Sarı Anahtar 50gf Toz Geçirmez Sap Lineer Anahtar MX Mekanik Oyun Klavyesi ile Uyumlu
Bende kullanıyorum sesi gayet tok, fakat şunlara da bakabilirsiniz, AKKO Cs Lavender Purple Tactile Switch-3 Pin (45 Adet) Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Son attığım tactile diğerleri linear, ama o tactile olanlar dandik blue Switch'ler gibi ses çıkarmaz güzel sesleri vardır. Tactile bir öneri daha isterseniz de bunu öneririm aynı şekilde Akko'nun tactile kralı diyebiliriz. Amazon.com

ASUS'un direk kendi orijinal switchinden bulamaz mıyım peki ayrıca onlar red Switch değil ki hocam.

Rengi mi önemli hissiyatı ve sesi mi? ASUS'un sitesinde var mıdır bilmem ama ben almışken direk farklı bir set almanızı tavsiye ederim. Klavyeniz hot swappable mı bu arada?

Red Switch'ler hız ve gecikme konusunda daha iyi oldukları için özellikle red Switch istiyorum diğer renklere oranla farkları büyük zaten klavyenin bütün tuşları red Switch.

Red Switch'ler hız ve gecikme konusunda daha iyi oldukları için özellikle red Switch istiyorum diğer renklere oranla farkları büyük zaten klavyenin bütün tuşları red Switch.

Dostum anlıyorum bende diyorum ki red Switch dediğin kavram çok ucu açık ve evrensel adam gider blue Switch hissiyatına ve özelliklerine sahip Switch'i kırmızı yapar red Switch olur o senin için ama aslında blue olarak bilinen Switch'lerin hissiyatındadır. Rengi önemli değil yani asıl önemli olan ve bakman gereken yayının travel mesafesi, operating force'u vs. İlla red istiyorsan Cherry MX red al geç ama yukarıda attığım Switch'lere ırkçılık gibi bir şey yapmış olursun yani 🤣

Bu arada klavyen hot swappable değilse Switch değiştirmeyi unut.

Ben baktım klavyene ama bunun hakkında bir bilgi bulamadım.

Dostum anlıyorum bende diyorum ki red Switch dediğin kavram çok ucu açık ve evrensel adam gider blue Switch hissiyatına ve özelliklerine sahip Switch'i kırmızı yapar red Switch olur o senin için ama aslında blue olarak bilinen Switch'lerin hissiyatındadır. Rengi önemli değil yani asıl önemli olan ve bakman gereken yayının travel mesafesi, operating Force'u vs. illa red istiyorsan Cherry MX red al geç ama yukarıda attığım Switch'lere ırkçılık gibi bir şey yapmış olursun yani 🤣

Ben baktım klavyene ama bunun hakkında bir bilgi bulamadım.

Nasıl öğrenebiliriz onu hocam.

Geri
Yukarı