ASUS ROG STRIX Radeon RX 6650 XT alınır mı?

Anakart değişimi lazım oldu 30 32 anakart önemli ilerleyen süreçte anakart ile uğraşmam
B550 ile A620 Chipsetler sırf platformları yüzünden bile karsilastirilamazlar ki, ayrıca B550'yi Gaming Plus, işlemciyi ise 5600X almak gereksiz. AM5 sistem bulmuşsunuz o paraya, kaçırmayın.

B550 ile A620 Chipsetler sırf platformları yüzünden bile karsilastirilamazlar ki, ayrıca B550'yi Gaming Plus, işlemciyi ise 5600X almak gereksiz. AM5 sistem bulmuşsunuz o paraya, kaçırmayın.
Platform değil Ram slotu hem f model bir İşlemci ben bir Ram vs değiştirirken ddr5 sıkıntı büyük olur

Alınır alınmasına da çokmuş fiyatı ben Temmuz'un son günü vatan indirimlerinden 7366 liraya almıştım bunun biraz daha uzun versiyonu idi hiç bir sorun yaşamadım. Temmuz indiriminde 6800 tl civarı da dual satılıyordu yanlış hatırlamadıysam. Aslında RX 6700 XT alacaktım ama psu masrafı yapmak istememiştim.

9499 liraya Sapphire RX 6700XT var ama düşünür müsün bilemiyorum.

İşlemciyi şimdilik alıyorum bütçeden dolayı sonrasında amd ryzen 7 5800x3d alacağım

Platform değil RAM slotu hem F model bir İşlemci ben bir RAM vs değiştirirken DDR5 sıkıntı büyük olur
Ne sıkıntısı, RAM'leri neden degistiresin ki? Cok daha uzun ömürlü olacaktır attığım sistem istediğiniz parçalara göre.

İşlemciyi şimdilik alıyorum bütçeden dolayı sonrasında amd ryzen 7 5800x3d alacağım
5500 ile 5600 hariç AM4 işlemci alınmaz, gereksiz pahalilar.

Ne sıkıntısı, RAM'leri neden degistiresin ki? Cok daha uzun ömürlü olacaktır attığım sistem istediğiniz parçalara göre.
4 Ram slotu bir anakart benim işimi görecektir ben 8x4 veya 16x4 yapacağım

5500 ile 5600 hariç AM4 işlemci alınmaz, gereksiz pahalilar.
Reis sen amd ryzen 7 5800x3d yi biliyormusun :D o pcyi uçuruyor

4 RAM slotu bir anakart benim işimi görecektir ben 8x4 veya 16x4 yapacağım
500 lira fark ile A620 DS3H alın, bütçeyi geçmesi için hala 200 lira kalıyor geriye.

Reis sen amd ryzen 7 5800x3d yi biliyormusun :D o pcyi uçuruyor
İşlemciyi kötülemedim zaten, gereksiz pahalı olduğunu belirttim. O paraya B650+R5 7600 alınıyor.

500 lira fark ile A620 DS3H alın, bütçeyi geçmesi için hala 200 lira kalıyor geriye.

İşlemciyi kötülemedim zaten, gereksiz pahalı olduğunu belirttim. O paraya B650+R5 7600 alınıyor.
Açık dünya oyunları oynamayı seviyorum rust mesela bu İşlemci açık dünya oyunlarını rahat oynatır ondan tam benlik

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı