ASUS ROG STRIX RTX 2070 Gaming 8G 3900 TL'ye alınır mı?

_efsane

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selamlar. Biraz önce İncehesap Gaming gecesi indiriminde başlıktaki ürünü 3899TL'ye aldım sizce iyi mi, bu modelin kronik vb bir sorunu var mı? Ve normalde QB bilişimden 5 gün sonra MSI RTX 2070 Super Trio modelini alicaktim 5500TL. Aslında bütçe sıkıntım yok, ama STRIX 2070'i 3900'e görünce de dayanamadım. Sizce aradaki 1600TL farka değer mi siparişi iptal edip 6 gün sonra 2070 Super Trio modeli almaya değer mi? Siz olsanız napardınız. Arada çok var mı acaba 2070 STRIX ile 2070 Super Trio modelinin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde super ile normali arasında fark var evet fakat o fiyata rog strix modelini alman senin açından aşırı karlı olmuş. Hangi çözünürlükte oynuyosun

Arkadaşlar öncelikle selamlar. Biraz önce İncehesap Gaming gecesi indiriminde başlıktaki ürünü 3899TL'ye aldım sizce iyi mi, bu modelin kronik vb bir sorunu var mı? Ve normalde QB bilişimden 5 gün sonra MSI RTX 2070 Super Trio modelini alicaktim 5500TL. Aslında bütçe sıkıntım yok, ama STRIX 2070'i 3900'e görünce de dayanamadım. Sizce aradaki 1600TL farka değer mi siparişi iptal edip 6 gün sonra 2070 Super Trio modeli almaya değer mi? Siz olsanız napardınız. Arada çok var mı acaba 2070 STRIX ile 2070 Super Trio modelinin.

En iyisini yapmışsınız.

5000TL lik kartı 3899'a almışsınız bence fazla düşünmeye gerek yok,cidden çok iyi bir kart RT deneyiminide yaşarsınız fazla fps düşüşü olmadan ,hayırlı olsun hocam bence iptal etmeyin Rog Strix çok iyi.

Normalde super ile normali arasında fark var evet fakat o fiyata rog strix modelini alman senin açından aşırı karlı olmuş. Hangi çözünürlükte oynuyosun
1080p compative oyunlar oynuyorum zaten hiç 2k 4k amacım yok. Sadece ileriye dönük ve süper Trio modelini çok beğenmiştim siz olsanız napardınız halen kararsızım çünkü acaba iptal. Edip diğer modeli alsam mı diye 😔.

AMD ve sürücüleri düzeldi yalanlarıyla uğraşmamanız iyi olmuş, iyi yapmışsınız hayırlı olsun.

Şöyle anlatayım 2070 ve 2060 Super yaklaşık aynı ayarda aradaki farka değer kesinlikle ki alacağın MSI TRIO ama bu da iyi değiştirmek istemezsen :D

5000TL'lik kartı 3899'a almışsınız bence fazla düşünmeye gerek yok, cidden çok iyi bir kart RT deneyimini de yaşarsınız fazla FPS düşüşü olmadan, hayırlı olsun hocam bence iptal etmeyin ROG STRIX çok iyi.

Anladım iptal et miyim o zaman STRIX modelinde çok beğendim aslında fena değilmiş.

Şimdi ne yapacağını anlatıyorum,
Kart geldikten sonra driverleri kuruyorsun, 30 dk. yük altında kartı teste sokuyorsun. Isınma vs. herhangi bir sorun vermezse, oyunlara afterburner felan açmadan giriyorsun. Muhtemelen sessiz ve serin bir kartla yağ gibi akıyor oyun :) fps değerini izlemedikten sonra 10 fps fazla alsan ne, almasan ne. Senin için harika bir tercih olmuş. Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı