ASUS ROG STRIX RTX 4070 Ti Super Vatan'da 50.000 TL'i geçti!

Makaleler
5
Avrupa fiyatı 950-1050 Euro olan ekran kartı ülkemizde güncel kura göre 1500 Euro'dan da fazla bir fiyat ile satılıyor. Bu nasıl bir rezilliktir?

Bu durum sadece Vatan'a özel bir durum da değil. Sosyal medyada gördüğünüz, sponsor olan pek çok markada da aynı fiyatlandırma mevcut. İnsanlara hala nasıl uygun fiyatlı diyerek bu sitelere yönlendirebiliyorlar anlayamıyorum. Bakalım kaç içerik üreticisi bu konu hakkında bir şeyler söyleyecek.

Ben tepkimi almayarak ve aldırmayarak göstereceğim. 2-3 yıllık 'garanti' için 10.000-15.000 TL ödemek sizin için sorun değilse, buyurun.

QP;

Sinerji;

İtopya;

Vatan;

Ülkemizin fırsatçılarını savunmak için söylemiyorum ama bu tamamen Arz-Talep meselesi. Kendimi bildim bileli hep Rog Strix serisi bir ekran kartına sahip olmak istemişimdir. Gösteriş, zerafet, biraz da olsa soğutma sistemi dolayısıyla bu tarz görünüme sahip, insan gözüne hitap eden ürünleri diğer muadilleriyle aynı fiyatta zaten bulman dünya çapında da imkansıza yakın. Rog System diye tonla paylaşım görebilirsin yurtdışında. O yüzden maalesef durum böyle. Hele ki böyle güzel ürünler ülkemize az stokta geldiği için daha da cazip duruma getiriyor ürünleri. Ben yurtdışında görüpte beğenip, bütçem olduğu içinde alabileceğim bir çok bilgisayar bileşenini ülkemizde bulamıyorum.
Not : Sizi desteklemekle beraber maalesef kabullendiğim bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı