ASUS ROG STRIX RX 5500 XT 8 GB kaç TL eder?

Hocam her şey piyasaya göre işlemiyor, RX 6600 XT modeli 5500 liraya bulunaniliyorken 5500 için bence verilecek en fazla ücret 3500-3700 civarıdır.

Bende o görüşteyim ama kişinin insiyatifine bağlı yani acil değilse ağustos'tan sonra çok rahat satabileceğini düşünüyorum.

5.5kya neredeyse 2 kat performanslı RX 6600 var senin piyasadan haberin yok herhalde ne 5ksı 😂 stokta olmayan ama fiyat etiketi olan ürünü 2. el satarken az bir şey fiyat kırpıp koyanlardan mısın yoksa? 1050 Ti i5 4. nesil kasayı 10k ya koyanlardan falan 😂

Fikir sordu kendi fikrimi beyan ettim. Beğenmiyorsan kendi fikrini sunarsın işine bakarsın. Ayrıca senin RX6600 dediğin o fiyattaki markalar ASUS ROG kalitesinde değil. Bu yüzden 6600 ASUS'la diğer 5k lık marka fiyatlarını bir tutman yanlış.

Son düzenleme:
Yerine kart alacaksa ağustos'u beklemesine gerek yok ve ağustos'tan sonra fiyatlar artacak diye bir garantide yok söylentiden ibaret. Kartın ederi şu an garantisine göre Max 4.5k oda 8 GB VRAM'in hatrına.

Bende o görüşteyim ama kişinin insiyatifine bağlı yani acil değilse ağustos'tan sonra çok rahat satabileceğini düşünüyorum.

Fikir sordu kendi fikrimi beyan ettim. Beğenmiyorsan kendi fikrini sunarsın işine bakarsın. Ayrıca senin RX6600 dediğin o fiyattaki markalar ASUS ROG kalitesinde değil. Bu yüzden 6600 ASUS'la diğer 5klık marka fiyatlarını bir tutman yanlış.

Kapitalist düzende ASUS ROG kalitesinden bahsetme bana arada sadece 5 10 derece soğutma farkı var oda kart uzunluğu soğutmasına etki ediyor arada FPS farkı var gibi konuşmuşsun böyle ve fan RPM stok olarak daha yüksek. Orta ve giriş seviye kartların en lüks modelini alırsan satmasıda bir o kadar zor olur dar bütçeli insanların kartları zaten bunlar kalite arıyorsan RTX kart alırsın 😂 modele çok takılmayacaksın ama gidip de en çöp model almayacaksın tabii ki. Örneğin ASUS ROG yerine Dual her zaman daha iyi bir seçenek bu tarz kartlarda.

Yerine kart alacaksa ağustos'u beklemesine gerek yok ve ağustos'tan sonra fiyatlar artacak diye bir garantide yok söylentiden ibaret. Kartın ederi şu an garantisine göre Max 4.5k oda 8 GB VRAM'in hatrına.

Kapitalist düzende ASUS ROG kalitesinden bahsetme bana arada sadece 5 10 derece soğutma farkı var oda kart uzunluğu soğutmasına etki ediyor arada FPS farkı var gibi konuşmuşsun böyle ve fan RPM stok olarak daha yüksek. Orta ve giriş seviye kartların en lüks modelini alırsan satmasıda bir o kadar zor olur dar bütçeli insanların kartları zaten bunlar kalite arıyorsan RTX kart alırsın 😂 modele çok takılmayacaksın ama gidip de en çöp model almayacaksın tabii ki. Örneğin ASUS ROG yerine Dual her zaman daha iyi bir seçenek bu tarz kartlarda.

Canın sıkılıyor herhalde konuyu uzatma derdindesin :) anlatacak çok şey varda burada tartışarak vakit öldürecek değilim ;) anladık tamam sen biliyorsun sen haklısın😂

Geri
Yukarı