ROG Strix RX 5500 XT 8 GB alınır mı?

@kino hocamin bir bilgisi vardir belki, benim gordugum kadariyla fena degil. :)

Hocam bende mahalle bilgisayarcısından kazık yediğimden beri 4 yıldır araştırmadan birşeyleri almıyorum maalesef o günden beri aldığım alacağım ürünü çok iyi araştırmadan almam elektronik eşya sıfır alırsın bozulur ikinci el alırsın çok iyi sıfırdan farksız olur nasip işi.

@ultraoyuncu24 kartı inceleme konum ve test videoları attığım Youtube kanalı. FPS değerlerine çok takılmana gerek yok hem kayıttan sebep düşüyor hem de işlemci 3,5 yaşındaki Ryzen 1500X.

Ama alacaksan yılbaşı indirimlerini bekle. Daha geçenlerde 1900 TL civarındaydı bu kart tekrar düşebilir.

Servislik hiç işim olmadı o konuda bir şey diyemem. Sapphire Pulse önermemin sebebi çok sessiz ve serin çalışması. Çıktığından beri Cyberpunk 2077 oynuyorum 60 derece sıcaklık ortalaması var garip. Kasamın önü kapalı olmasına rağmen. Bu kartı alıp memnun olmayanı henüz görmedim, ROG STRIX ve Gaming X frekansa abanıyor, 1 FPS ve ışık için de fiyat farkına değmiyor açıkçası.

Hocam ASUS ROG sormamın sebebi Vatan'da gördüğüm içindi fiyat olarak sappıhıre de Nitro ve Pulse modeli arasında kalmıştım araştırmadan almayayım dedim bende de MSI GTX 970 var 4. 5 seneden beri Cyberpunk 77 orta ayarlarda oyanayabiliyorum memnunun aslında ama Ultra ayarlarda o heyecanı zevki yaşamak istiyor insan.

@ultraoyuncu24 kartı inceleme konum ve test videoları attığım YouTube kanalı. FPS değerlerine çok takılmana gerek yok hem kayıttan sebep düşüyor hem de işlemci 3, 5 yaşındaki Ryzen 1500X.

Ama alacaksan yılbaşı indirimlerini bekle. Daha geçenlerde 1900 TL civarındaydı bu kart tekrar düşebilir.

SAPPHIRE Radeon Rx 5500 Xt Pulse 8gb 128bit 11295-01-20g Ekran Kartı | Trendyol hocam şu fiyata var ama uygun mudur bilemedim.

Sana kalmış. Bu fiyat seviyesinde alternatif kart yok zaten bir de fiyatlar, stoklar değişiyor devamlı. @gleran attığı 1660 Super güzel karttır ama bunların da fiyatı çok arttı 350 TL fazla verip, 350 TL'lik ek performans alırsın. Bütçene hangisi uyuyorsa.

Hocam biraz daha bekleyeceğim yılbaşı indirimleri oluyor oradan yakalayabilirsem inşallah alacağım.
Senin yanlışın var dostum. 1650S ile 8 GB 5500XT gayet denk kartlar. Performans testlerini izle istersen. Aralarında neredeyse FPS farkı bile yok. Hatta bazı oyunlarda 1650S daha iyi performans veriyor.

Test videosu için tıklayın.

Baktım inceledim hocam teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı