ASUS ROG STRIX RX 5700 XT alınır mı?

Performans neye göre az? FPS'ten bahsediyorsanız bu konuda RTX 2080'e kafa tuttuğu oyunlar var. Muadili 2070'i zaten FPS konusunda yanına yaklaştırmıyor.
5700'e göre. Kartı fazla yormayan oyunlarda FPS 15-20'ye kadar fark ediyor ama güncel AAA oyunlarda 5 FPS anca fark ediyor.

5700'e göre. Kartı fazla yormayan oyunlarda FPS 15-20'ye kadar fark ediyor ama güncel AAA oyunlarda 5 FPS anca fark ediyor.
Evet. Ortalama 5-10 FPS daha fazla performans sağlıyor 5700'e göre. Güç emme konusunda da katılıyorum. Çok fazla emiyor ama NVIDIA ile kıyaslamam bile. Sorunsuz bir 5700 XT sürümüne denk gelinirse çok mutlu eden bir kart.

2070 Super 4750 TL idi bugün. Modeli MSI Gaming X Trio.
Bütçeyi 450 TL daha aşamazdım.
Önermem. ASUS ve NVIDIA kanadında ne kadar ROG STRIX'de başarılı işler çıkarsa da AMD kanadında o kadar değil. Onun yerine biraz bekle RTX 3000 ya da RX 6000 serisi al.
3060 ve RX 6800 en az 5000 TL olur diye düşünüyorum.
Sipariş ettikten sonra kartla ilgili çok şikayet görünce iptal ettim. Ne kadar sıkıntı çıkınca ilgileniyor olsalar bile pandemi sürecinde bir de o kadar para verdiğim kartla uğraşmak istemedim. Onun yerine Gigabyte RX 5700 XT siparişini verdim. Umarım iptal ettim diye pişman olmam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı