ASUS ROG STRIX RX580 vs RX5500 XT

Bu şekilde iyi. Sadece PSU biraz fazla pahalı gibi. Gayet iyi bir model ama bence daha ucuza halledebilirsiniz.

İsterseniz tam bütçe ve toplayabileceğin siteleri söyleyin ona göre bir şey toplayım.

Vallaha çok iyi olur istediğiniz siteden toplayın isterseniz(size zorluk olmayacaksa) bütün parçaları farklı siteden toplayın en uygununu yaparsanız iyi olur. 5500 bütçe. Teşekkürler tekrardan.

Vallaha çok iyi olur istediğiniz siteden toplayın isterseniz(size zorluk olmayacaksa) bütün parçaları farklı siteden toplayın en uygununu yaparsanız iyi olur. 5500 bütçe. Teşekkürler tekrardan.
Sinerji üzerinden iki sistem topladım. Bazı parçalar bazı sitelerde biraz daha ucuza bulunabiliyor ama genel anlamda sinerji fiyat olarak daha uygun gibi geldi. Biri hazır birini tek tek topladım. Tek tek topladığım MSI tabanlı sistem bütçeden çok daha pahalıya geldi.
IMG_20200323_203255.jpg

Ben şahsen parça ve fiyat olarak daha iyi olan Gigabyte parçaların kullanıldığı şu sistemi tavsiye ederim. Daha iyi yapmışlar gibi geldi 😀
IMG_20200323_203234.jpg

Bu sistemi resimdeki gibi özelleştirdim.

Sinerji üzerinden iki sistem topladım. Bazı parçalar bazı sitelerde biraz daha ucuza bulunabiliyor ama genel anlamda sinerji fiyat olarak daha uygun gibi geldi. Biri hazır birini tek tek topladım. Tek tek topladığım MSI tabanlı sistem bütçeden çok daha pahalıya geldi.
Eki Görüntüle 519254

Ben şahsen parça ve fiyat olarak daha iyi olan Gigabyte parçaların kullanıldığı şu sistemi tavsiye ederim. Daha iyi yapmışlar gibi geldi 😀
Eki Görüntüle 519257

Bu sistemi resimdeki gibi özelleştirdim.

Eyw biladerim. Peki anakart OC kaldırır mı? İşlemci RAM vs.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı