ASUS ROG STRIX Scar alınır mı?

Geldi mi kanka nasıldı.

Ben markalarin Türkiye'ye getirdigi en ust seviye urunleri attim. Tabii ki ASUS alabilirsiniz dedigim gibi secim sizin. Zaten malum Türkiye'de oldugumuz icin Predator Helios serisi Razer Blade 17 serisi. 4090'li Legion'lari getirmiyorlar.
Ürün elinize ulastiginda fotograflarini ulastirir misiniz merak ediyorum. Hayirli olsun simdiden.

Ben laptopu aldım sonuçlar aşağıda sizce nasıl?

Dosya Ekleri

• Cinebench Skor Sonuçları.png
    Cinebench Skor Sonuçları.png
    26,2 KB · Görüntüleme: 43
Ben markalarin turkiyeye getirdigi en ust seviye urunleri attim. Tabi ki asus alabilirsiniz dedigim gibi secim sizin. Zaten malum turkiyede oldugumuz icin predator helios serisi razer blade 17 serisi. 4090li legionlari getirmiyorlar.
Urun elinize ulastiginda fotograflarini ulastirir misiniz merak ediyorum. Hayirli olsun simdiden.
Aldım laptopu bozuk çıktı... ama aşırı iyiydi coil wine yoktu sadece ultra modda fanlar gürültülü çalışıyordu ama o kadar iyiydiki...

Ultra modda fanların yüksek çalışması bozuk mu oluyor anlamadım.

Yok o seste çalışması normal çünkü en güçlü laptop olunca soğutmadan sessizlik beklenilmemesi lazım kulaklık takar rahatına bakarsın fakat o sese rağmen ekranın altı yanıyordu bir de laptopun sorunu ASUS logosunda takılıp kalmsıydı o yüzden iade ettim kamerasıda çöp gibiydi sadece görüntülü görüşmeler için uygundu mikrofon çöptü laptop o kadar ısınıyorduki fanın üflediği sıcak ısı elimi yakıyordu resmen.

Yok o seste çalışması normal çünkü en güçlü laptop olunca soğutmadan sessizlik beklenilmemesi lazım kulaklık takar rahatına bakarsın fakat o sese rağmen ekranın altı yanıyordu bir de laptopun sorunu ASUS logosunda takılıp kalmsıydı o yüzden iade ettim kamerasıda çöp gibiydi sadece görüntülü görüşmeler için uygundu mikrofon çöptü laptop o kadar ısınıyorduki fanın üflediği sıcak ısı elimi yakıyordu resmen.

Gecmis olsun hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı