ASUS ROG STRIX Scope RX klavye için keycap önerisi

Emiko7

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar ASUS ROG STRIX Scope RX için keycap arıyorum fakat bunların Switch'leri farklı olduğu için normal keycapler uyumlu değil. Uyumlu keycap varsa atar mısınız görünümü önemli değil. Keycapleri aşağıdaki gibi klavyenin.

1682875345351.png

Sadece bir tuşun ayağı kırıldı hocam. O kırılan ayaklarda switch'in içinde kaldı. Onun için arıyordum aslında. Garantiye göndersem yaparlar mı acaba?
Asus'a direkt mail atarsanız belki gönderebilirler ama genelde aldığınız yer ile iletişime geçin diyorlar. Kullanıcı hatası olduğundan ( aslında malzeme ile alakalı ama olsun ) para alırlar belki ama denemekten zarar gelmez. Direkt göndermeyin en başta sorun derim.

Asus'a direkt mail atarsanız belki gönderebilirler ama genelde aldığınız yer ile iletişime geçin diyorlar. Kullanıcı hatası olduğundan ( aslında malzeme ile alakalı ama olsun ) para alırlar belki ama denemekten zarar gelmez. Direkt göndermeyin en başta sorun derim.
Asus'a sordum ama onlar garantiyle iletişime geçin dediler. Penta bakıyor garantisine. Aslında tuşun basmasında falan sorun yok ama diğer tuşlara göre çok kolay çıkıyor. Özellikle elim terli falan olduğunda tuşa bastığımda elime yapışıp çıkıyor direk. Yaptırıp ikinci elde 1300-1400'e alıcı bulabilir miyim acaba? Çünkü kablosuz ve küçük bir klavyeye geçmek istiyorum artık.

Asus'a sordum ama onlar garantiyle iletişime geçin dediler. Penta bakıyor garantisine. Aslında tuşun basmasında falan sorun yok ama diğer tuşlara göre çok kolay çıkıyor. Özellikle elim terli falan olduğunda tuşa bastığımda elime yapışıp çıkıyor direk. Yaptırıp ikinci elde 1300-1400'e alıcı bulabilir miyim acaba? Çünkü kablosuz ve küçük bir klavyeye geçmek istiyorum artık.
İkinci elde satmanız çok mantıklı olur zaten pek de kaliteli bir klavye değil görmüş olduğun gibi kırılmış ki tek yaşayan sen değilsin. En azından led sorunu yaşamamışsın. Alıcı çıkar, Penta'ya mail at ya da arayınca cevap alabiliyorsan ara derim. Ama 1300 1400 çok ucuz değil mi piyasasını bilmiyorum gerçi 0'ları da 6000 edecek kadar iyi bir şey de değil enteresan açıkçası. O fiyata direkt gider diye düşünüyorum.

İkinci elde satmanız çok mantıklı olur zaten pek de kaliteli bir klavye değil görmüş olduğun gibi kırılmış ki tek yaşayan sen değilsin. En azından LED sorunu yaşamamışsın. Alıcı çıkar, Penta'ya mail at ya da arayınca cevap alabiliyorsan ara derim. Ama 1300 1400 çok ucuz değil mi piyasasını bilmiyorum gerçi 0'ları da 6000 edecek kadar iyi bir şey de değil enteresan açıkçası. O fiyata direkt gider diye düşünüyorum.

Hocam yerine GamaKay MK61 düşünüyorum. Ölü fiyattan satacağım onu kurtaracak şekilde. Ben 1600'e almıştım zaten.

Hocam yerine GamaKay MK61 düşünüyorum. Ölü fiyattan satacağım onu kurtaracak şekilde. Ben 1600'e almıştım zaten.
MK61 çok güzel tercih olur hocam ama kablosuz istiyorum demiştin, o sebeple RK61 de alabilirsin daha uyguna geliyor hem MK61'den. Switch de değişirsin ileride mis gibi olur ya da üzerine ekleyip epomaker falan alabilirsin.
O fiyata satılır diye düşünüyorum buraya ilan da açarsın.

MK61 çok güzel tercih olur hocam ama kablosuz istiyorum demiştin, o sebeple RK61 de alabilirsin daha uyguna geliyor hem MK61'den. Switch de değişirsin ileride mis gibi olur ya da üzerine ekleyip epomaker falan alabilirsin.
O fiyata satılır diye düşünüyorum buraya ilan da açarsın.

GamaKay dediğimde o tarz klavye demek istedim. Modlanmış kablosuz bir klavye yani. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı