ASUS ROG STRIX Scope RX RED Switch temizliği nasıl yapılır?

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Uzun zaman önce ASUS ROG STRIX Scope RX RED Switch klavye almıştım gayet de memnunum fakat temizliği konusunu nasıl yapacağım bilemedim. Tuşları çıkartmak istiyorum ama sanki Switch'leri kırılacakmış gibi geliyor cesaret edemiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Switch ilk seferde biraz zor çıkar. Bastırsan bile en fazla küçük çatlak oluşur alt kısımda. Ondan da bir zarar gelmez.

Yine de uğraşmak istemezsen yalnızca Keycaps'lerin hepsini söküp de gayet tertemiz edebilirsin.

Switch ilk seferde biraz zor çıkar. Bastırsan bile en fazla küçük çatlak oluşur alt kısımda. Ondan da bir zarar gelmez.

Yine de uğraşmak istemezsen yalnızca Keycaps'lerin hepsini söküp de gayet tertemiz edebilirsin.
Keycapsleri çıkartamadım işte zarar vereceğim diye 😅

Merhaba. Uzun zaman önce ASUS ROG STRIX Scope RX red Switch klavye almıştım gayet de memnunum fakat temizliği konusunu nasıl yapacağım bilemedim. Tuşları çıkartmak istiyorum ama sanki Switch'leri kırılacakmış gibi geliyor cesaret edemiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Klavyeden memnun musun bende almayı düşünüyorum ama 2500TL olmuş.

Merhaba. Uzun zaman önce ASUS ROG STRIX Scope RX RED Switch klavye almıştım gayet de memnunum fakat temizliği konusunu nasıl yapacağım bilemedim. Tuşları çıkartmak istiyorum ama sanki Switch'leri kırılacakmış gibi geliyor cesaret edemiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?
Hocam tam olarak aynı düşünce var switchleri kırılacak gibi temizleyebildiniz mi

Geri
Yukarı