ASUS ROG STRIX vs Lenovo idepad Gaming 3

Bütçe
9000

RektRas

Centipat
Daha fazla  

Kullanım amacınız sadece oyun mu? Yoksa işlemci gücü de lazım mı?

Eğer 8 GB Ram takviyesi yapabilecekseniz Rog daha mantıklı. İçindeki ekran kartı dynamic boostlu 65W 1650, 2020 model 1650Tİ ile aynı performansta. Ayrıca Rog Strix kasa kalitesi ve soğutma açısından Lenovo'dan daha iyidir, sıvı metalli soğutmaya sahip.

Ben olsam ASUS alırdım. Ben de Lenovo alacaktım ama Choil Whine sesi çıkma olasılığı fazlaymış. Vazgeçtim. Bir de fanları yüksek çalışıyormuş. Ama kullanıcıdan duymanız daha iyi olacaktır.

Performans için Lenovo, Kalite için ROG. Ama bence o fiyata Lenovo'yu bulduysan Lenovo al. O laptop 10000'lere çıkıyordu.
Tabii ROG'a bir 8 GB RAM daha takarım diyorsanız kesinlikle ROG alın.

Ben olsam ASUS alırdım. Ben de Lenovo alacaktım ama Choil Whine sesi çıkma olasılığı fazlaymış. Vazgeçtim. Bir de fanları yüksek çalışıyormuş. Ama kullanıcıdan duymanız daha iyi olacaktır.

Cw duyulmayacak kadar az ve uzun süre sürmüyor, performansa etkisi yok + olarak fan hızı prizde iken çok fazla haklısınız ( performans modunda öyle denge ye aldığınızda performans kaybı yok ama fanlar sessiz. )

Kullanım amacınız sadece oyun mu? Yoksa işlemci gücü de lazım mı?
%80 oyun ama ileride ne olur bilemiyorum
Lenovo aldım, mutluyum.
Elbette, LENOVO.
Performans için Lenovo, Kalite için ROG. Ama bence o fiyata Lenovo'yu bulduysan Lenovo al. O laptop 10000'lere çıkıyordu.
Tabii ROG'a bir 8 GB RAM daha takarım diyorsanız kesinlikle ROG alın.
Nedn lenovo kullananlar tecrübelerini aktarabilir mi ?

Geri
Yukarı