2K monitör önerisi

Bütçe
13000

Mota

Hectopat
Daha fazla  
Aklımda birkaç model vardı ama belli sorunlar çıkarabileceğinden vazgeçtim.

Bunu alacaktım ghosting ve bazı ışık problemleri varmış. Bütçem 10k 15k arası siz ne öneirirsiniz yakın zamanda alacağım.
Yoksa bunu alınır mı?
165Hz aşağısı olmazsa sevinirim. Zaten bir tane ASUS TUF VG259Q 165Hz TN panel bir monitörüm var onu 2. monitör yapmayı planlıyorum sizce ne alınmalıdır. Bir de 27" olması bayağı iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunu alacaktım ghosting ve bazı ışık problemleri varmış. Bütçem 10k 15k arası siz ne öneirirsiniz yakın zamanda alacağım.
Yoksa bunu alınır mı?
165Hz aşağısı olmazsa sevinirim. Zaten bir tane ASUS TUF VG259Q 165Hz TN panel bir monitörüm var onu 2. monitör yapmayı planlıyorum sizce ne alınmalıdır. Bir de 27" olması bayağı iyi olur.

Bende kendim bunu kullanıyorum aradığın kriterlere uygun link Hepsiburada linki gönül rahatlığıyla tıklayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam heryerde bende şu msi modelini görüyorum ikisini de alabilirim hangisini önerirsiniz. Msi 240 olması fark ediyor ama yanında bildiğiniz dezavantajı varmıdır dell e göre. ASUS 27" TUF GAMING VG27AQML1A 1Ms 260Hz 2K IPS GAMING MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Böyle bir modelde var asusun baya arada kaldım o yüzden.

Son düzenleme:
Hocam heryerde bende şu msi modelini görüyorum ikisini de alabilirim hangisini önerirsiniz. Msi 240 olması fark ediyor ama yanında bildiğiniz dezavantajı varmıdır dell e göre. ASUS 27" TUF GAMING VG27AQML1A 1Ms 260Hz 2K IPS GAMING MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Böyle bir modelde var asusun baya arada kaldım o yüzden.
Dell monitörleri ben seviyorum renkler daha tutarlı olur diye düşünüyorum.

Yoksa bunu alınır mı?
Hocam bu monitör nasıldır sizce kağıt üstünde HDR10 yok gibi ama büyük bir eksi midir ?

Hocam bu monitör nasıldır sizce kağıt üstünde HDR10 yok gibi ama büyük bir eksi midir ?
Ya aslında mesele o değil zaten neredeyse hepsi birbirinin aynısı ama farklı sorunları var birinde ghosting birinde ışıma biri kötü panel vs. Ona göre alınması lazım bende ondan seçim yapamadım hala. Kendim araştırırdım ama bilgisayarı kullanamıyorum ve telefondan da çok uzun sürer. Bilen birisi varmı diye bekliyorum :)

Geri
Yukarı