ASUS ROG STRIX Wireless 7.1 vs Corsair Void Pro RGB USB 7.1

Kardeşim Cloud II mikrofonu çok başarılı. Hem sabit durabiliyor hemde ucunda pop filtre olduğu içinde çevrede ki sesleri almaz. Ayrıca Steelseries Arctis 5 mikrofonu sabit durabiliyor ve ses frekansı hem corsair dan hem de asus dan daha iyi. Ama Hyper X cloud II nin ses kalitesi de steelseries den daha iyi. Bu durumda hem çevresel sesler almadığı için hem mikrofonu ağzınıza sabit tutabilmek için hem de üstün ses kasabilmek için HyperX Cloud II en mantıklısı.

Kardeşim Cloud II mikrofonu çok başarılı. Hem sabit durabiliyor hemde ucunda pop filtre olduğu içinde çevrede ki sesleri almaz. Ayrıca Steelseries Arctis 5 mikrofonu sabit durabiliyor ve ses frekansı hem corsair dan hem de asus dan daha iyi. Ama Hyper X cloud II nin ses kalitesi de steelseries den daha iyi. Bu durumda hem çevresel sesler almadığı için hem mikrofonu ağzınıza sabit tutabilmek için hem de üstün ses kasabilmek için HyperX Cloud II en mantıklısı.
Mikrofon süngerini alacağım kulaklığa zaten ben kendim takacağım. Karşılaştırmalara baktığımda cloud'un sesini nedense boğuk buldum. Arctis 5'E baktığımda bu 3 kulakliktanda Kötü geldi. Ben yayın açtığımda veya video çektiğimde bu ikisinden birinin daha mantikli olabileceğini düşündüm. Birkaç Ayarlama ile Void Pro'nun sesini daha iyi hale getirebileceğimi düşünüyorum.

Mikrofon süngerini alacağım kulaklığa zaten ben kendim takacağım. Karşılaştırmalara baktığımda cloud'un sesini nedense boğuk buldum. Arctis 5'E baktığımda bu 3 kulakliktanda Kötü geldi. Ben yayın açtığımda veya video çektiğimde bu ikisinden birinin daha mantikli olabileceğini düşündüm. Birkaç Ayarlama ile Void Pro'nun sesini daha iyi hale getirebileceğimi düşünüyorum.
Mikrofonlar sabit durmuyor sanırım sesiniz az çıkabilir. İsterseniz bir mikrofon alabilirsiniz. Eğer illaki bu ikisinden birini isterseniz kablolu alın bence.
MSI GH70 modeline bakabilirsiniz. Bütçe yetmesse GH60a bakmanızı öneririm. Tek fark bildiğim kadarıyla RGB.

MSI GH70 modeline bakabilirsiniz. Bütçe yetmesse GH60a bakmanızı öneririm. Tek fark bildiğim kadarıyla RGB.
GH60 bu iki kulaklığı ses ve mikrofon olarak geçer mi?
GH60 bu iki kulaklığı ses ve mikrofon olarak geçer mi?
Benim şuan aradığım özellik sesimi bazı düzenlemeler ile en iyi şekilde karşıya iletebileceğim bir mikrofon.

Onlar ayar yapılmamış oluyor. GH60 maalesef 7.1 değilmiş ama ses kasma kabiliyeti güzel. Bence GH70 alın hem 7.1 hemde ses kalitesi de daha iyi GH60 dan. Hem de RGB ama seçim sizin.
Tamamdır O zaman biraz daha bakayım GH70'e Cevabınız için tesekkurler ^^

İtopya da 850 TL den 600TL'ye düşmüş. Almayı planladığınız kulaklıklara fiyatı yakın.
İsterseniz bi Rampage Reactor R41e de bakabilirsiniz. Espor kulaklığıdır ve 2 mikrofonu vardır. Aşırı süper mikrofonu. Ses seviyesi de en fazla 22khz ve bu gerçekten baya üst düzey.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı