Kingston HyperX Cloud II 7.1 vs Corsair VOİD PRO RGB Wireless 7.1

Anlatamıyorum galiba, iki kulaklıkla da rahat bir şekilde ses kasarsınız. GSP 300 genel olarak daha iyi bir kulaklık. Mesajlarımı okumuyor musunuz, anlamıyor musunuz?

Anlamada sıkıntı var galiba ben bütçe sıkıntısıyla ilgili birşey belirtmiyorum,sadece basit bir soru hangisi daha iyi siz bütçe farkı varsa cloud 2 alın diyorsunuz sorduğum soruya değil sanki başka bir soruya cevap veriyorsunuz bütçe ile sıkıntı olsa belirtirim ztn halla halla

İkisiyle de rahatlıkla ses kasarsınız. GSP 300 daha iyi bir kulaklık ama arada çok fiyat farkı varsa vermeye gerek yok Cloud 2 alın.

Anlatamıyorum galiba, iki kulaklıkla da rahat bir şekilde ses kasarsınız. GSP 300 genel olarak daha iyi bir kulaklık. Mesajlarımı okumuyor musunuz, anlamıyor musunuz?
Ben sizi anladım, daha iyi anlamanız için altını çizdim. Anlamanız için ismimi de "GSP 300 daha iyi" yapmam gerekmiyordur umarım.

Ben sizi anladım, daha iyi anlamanız için altını çizdim. Anlamanız için ismimi de "GSP 300 daha iyi" yapmam gerekmiyordur umarım.

Neyin ne olduğunu anladım, technopatta zaten genel bir sıkıntı sorduğun soruya cevap verilmiyor cevabı veren kişi o an aklından ne geçiyorsa onu yazıyor,ismini GSP 300 yap bence anlatmada sorun var çünkü anca öyle anlarlar.

Cloud 2 kullanıyorum. Hiçbir zaman pişman seni etmeyecek. Kulaklığı takınca saatlerce olmasını geç, kafanda var mı yok mu o belli değil. Hiç rahatsız etmiyor ve çok iyi ses kalitesi🙂

Hangisini almalıyım? Ses kasma en önemli kriter benim için, az çok araştırdım, ama tam emin olamadım, beni uzun süre götürecek PUBG olsun, CS:GO olsun, ses kasmada en iyisi hangisi ise onu almayı planlıyorum, görüşlerinizi bekliyorum, iyi forumlar.
Dostum karşılaştırdığında açık farkla Hyperx daha önde görünüyor. Ben de Hyperx Cloud II almayı düşünüyorum. Steelseries Artics 7 ile karşılaştırdığında kafa kafaya görünüyor. Karşılaştırma linki

Bütçe sıkıntınız yoksa Game One alın. Bütçe sıkıntınız yoksa GSP 600 alın. Kimse kafasından element uydurmuyor burada. Sizin için en iyisini fiyat/performans bakımından önermeye çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı