Asus ROG Strix Wireless kulaklık vs Corsair HS 70

M50B28

Kilopat
Son zamanlarda kulaklık ihtiyacım aciliyete bindi şuan kullandığım patladı patlayacak. Hazır almışken kablosuz olsun kablo ile cebelleşme yaşamayayım diyorum.
Bu sebeple aklımda 2 model var:
  • Corsair HS70 600TL - İnternette okuduğuma göre kronik olarak dip ses problemi yaşatabiliyormuş bu korkutuyor.
  • Asus ROG Strix Wireles 7.1 kulaklık 619 TL - Bu kulaklık biraz eski 3-4 yıl önce çıkmış ancak cızırtı problemine dair bir şey okumadım hem de aynı şekilde kablo ile kullanmakta mümkün ve sürücüleri 60mm boyutunda.
Ne dersiniz ?

Son düzenleme:
Asus'un o kulaklıkları tam bir facia. HS70'i düşünebilirsiniz o yüzden.
@Sylveon isimli arkadaş Corsair Void Pro RGB Wireless önerdi. Bana da mantıklı geldi. Ancak mikrofonun çıkarılamıyor olması biraz korkutuyor. Çünkü öyle çıkarılamayan kullanmıştım bir süre sonra bozuluyordu mikrofon. Umarım Corsair kalitesinin konuşturmuştur bu konu da. N11'de baya olumlu yorum almış HS70 aksine ben de Void Pro RGB hakkinda dip ses problemine dair bir şey okumadım. Ne dersiniz?

Void Pro kullanma şansım olmadı. İyi diyenler var, bir tarafta ses kalitesi olarak tatmin edici değil diyenler var. Detaylı bir araştırma yapmadım. Oyum çekimser o yüzden.

@Sylveon isimli arkadaş Corsair Void Pro RGB Wireless önerdi. Bana da mantıklı geldi. Ancak mikrofonun çıkarılamıyor olması biraz korkutuyor. Çünkü öyle çıkarılamayan kullanmıştım bir süre sonra bozuluyordu mikrofon. Umarım Corsair kalitesinin konuşturmuştur bu konu da. N11'de baya olumlu yorum almış HS70 aksine ben de Void Pro RGB hakkinda dip ses problemine dair bir şey okumadım. Ne dersiniz?
Hangi kulaklıkta karar kıldınız, herhangi bir kulaklık alıp deneyimlediniz mi acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı