Asus ROG Strix XG259QN Alınır mı?

yiiğittt

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Asus ROG Strix XG259QN 24.5" 1920x1080 1ms 380Hz HDR eSports FreeSync Premium IPS Full HD Gaming (Oyuncu) Monitör - incehesap.com

Aklımda iki monitör var. Hangisi mantıklı?

Bende ileride bunu almaya karar vermiştim ama hâlâ biriktiriyorum :)

144 Hz monitörden ASUS'a geçtim. Pek bir değişiklik hissetmedim ortalama 400 FPS oynuyorum daha çok CS2 G-Sync açınca ekranda yırtılmalar oluyor ayaklık açısı falanda çok kötü eski monitörün ayaklığını taktım ELMB Sync açınca ekran kararıyor açmak içinde G-Sync açmak gerekiyor hem ekran kararıyor hem de yine görüntüde yırtılmalar oluyor almasamda olurmuş boşuna bu kadar para verdiğim için üzülüyorum.

Son düzenleme:
Her ikisini de kullandım bence ASUS 380Hz daha iyi her anlamda.

Hocam bir anda hortladim konuya ama kulanmis olduğunuzu gördüm ASUS ROG STRIX XG259qn modelini ben ELMB'yi aktif hale getirince parlaklık gidiyor CS 2 oynuyorum çoğunlukla ve bu ayar açınca normal midir parlaklık kısılması.

Hocam bir anda hortladim konuya ama kulanmis olduğunuzu gördüm ASUS ROG STRIX XG259qn modelini ben ELMB'yi aktif hale getirince parlaklık gidiyor CS 2 oynuyorum çoğunlukla ve bu ayar açınca normal midir parlaklık kısılması.

Evet normal BenQ Zowie monitörlerdeki DyAc ayarı gibi bir olay o korkulacak bir şey yok.

Geri
Yukarı