ASUS ROG STRIX XG279Q monitör nasıl?

Axolty

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim monitör nasıl arkadaşlar? Fiyatına değer mi? Şu an en ucuz 10.850 TL sanırım. Monitörü kullanan arkadaşlar monitörün herhangi bir dezavantajı varsa söylerse memnun olurum.

Bu fiyatı veriyorsan bir zahmet 27 al.

Bütçem varsa alırdım. Belki 1-2K daha ucuza performans olarak yaklaşan vardır ama Asus Rog Strix serisinin kaliteli ürünleri ciddi anlamda piyasanın en iyilerinden. 240HZ A R Strix kullandım ve fazlasıyla memnundum.

Hocam öneriniz için teşekkür ederim ama ben 2k monitör arıyorum hikayeli oyunlar için.
Bu fiyatı veriyorsan bir zahmet 27 al.
Başlıktaki monitörle bu arkadaşın attığı monitör farklı hocam. Benim dediğim 27 inç 2k ips. Buyrun hocam link bıraktım. Asus ROG Strix XG279Q Monitör
Bütçem varsa alırdım. Belki 1-2K daha ucuza performans olarak yaklaşan vardır ama Asus Rog Strix serisinin kaliteli ürünleri ciddi anlamda piyasanın en iyilerinden. 240HZ A R Strix kullandım ve fazlasıyla memnundum.
Ben de yeni araştırıyorum hocam hoşuma gitti özellikleri de gayet güzel. Bu monitörü daha önce kullanmış mıydınız ? Asus ROG Strix XG279Q Monitör

Maalesef kullanmadım ama kullanmak istiyorum :) Bakalım bende bu sene 2K IPS bir monitör alabilirim. Başka markalara 9-10K vermektense bu monitöre bu fiyatı hiç düşünmeden veririm. Tercih sizin, rog strix serisinde pişman olacağınızı sanmıyorum.

Maalesef kullanmadım ama kullanmak istiyorum :) Bakalım bende bu sene 2K IPS bir monitör alabilirim. Başka markalara 9-10K vermektense bu monitöre bu fiyatı hiç düşünmeden veririm. Tercih sizin, rog strix serisinde pişman olacağınızı sanmıyorum.
Kullandığım mönitör ölü pixelden dolayı servise yolladım 15 gün geçti bu hafta veya önümüzdeki hafta stok olacağını söylediler eğer stok olmazsa iade alıp bu monitörü almayı düşünüyorum. Hocam bu monitörde ölü pixel veya ışık sızması çıkma oranı kaçtır sizce ? Tabii bizim şansımıza kalmış da asusun rog strix modellerinde çıkma olasılığı daha düşük müdür ? Panel türü normal ips panellere göre daha üst seviye midir ? teşekkürler :)

Bu ürünler çok detaylı ve mikro parçalarla donandığı için bütün monitörlerde bu çıkabilir. O yüzden Rog Strix olması olasılığı düşüreceğini sanmam ama ürünler yapı olarak hem çok kaliteli hem de yazılan değerlere çok yaklaşan ürünlerdir. O yüzden ölü piksel çıkarsa direk değişime yollar kurtulursunuz. Gerçekten top level monitörlerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı